Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling metrolijn E

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Den Haag CentraalKlik voor meer informatie 11:20 11:30 11:40 11:50 12:00
Laan van NOIKlik voor meer informatie 11:22 11:32 11:42 11:52 12:02
Voorburg 't LooKlik voor meer informatie 11:25 11:35 11:45 11:55 12:05
Leidschendam-VoorburgKlik voor meer informatie 11:27 11:37 11:47 11:57 12:07
ForeparkKlik voor meer informatie 11:28 11:38 11:48 11:58 12:08
LeidschenveenKlik voor meer informatie 11:30 11:40 11:50 12:00 12:10
NootdorpKlik voor meer informatie 11:33 11:43 11:53 12:03 12:13
Pijnacker CentrumKlik voor meer informatie 11:36 11:46 11:56 12:06 12:16
Pijnacker ZuidKlik voor meer informatie 11:39 11:49 11:59 12:09 12:19
Berkel WestpolderKlik voor meer informatie 11:41 11:51 12:01 12:11 12:21
RodenrijsKlik voor meer informatie 11:44 11:54 12:04 12:14 12:24
MeijerspleinKlik voor meer informatie 11:46 11:56 12:06 12:16 12:26
MelanchthonwegKlik voor meer informatie 11:47 11:57 12:07 12:17 12:27
BlijdorpKlik voor meer informatie 11:50 12:00 12:10 12:20 12:30
Rotterdam CentraalKlik voor meer informatie 11:52 12:02 12:12 12:22 12:32
StadhuisKlik voor meer informatie 11:54 12:04 12:14 12:24 12:34
BeursKlik voor meer informatie 11:55 12:05 12:15 12:25 12:35
LeuvehavenKlik voor meer informatie 11:56 12:06 12:16 12:26 12:36
WilhelminapleinKlik voor meer informatie 11:58 12:08 12:18 12:28 12:38
RijnhavenKlik voor meer informatie 12:00 12:10 12:20 12:30 12:40
MaashavenKlik voor meer informatie 12:01 12:11 12:21 12:31 12:41
ZuidpleinKlik voor meer informatie 12:03 12:13 12:23 12:33 12:43
SlingeKlik voor meer informatie 12:06 12:16 12:26 12:36 12:46

Dienstregeling op Oudjaarsdag

Lijn Richting Van Tot  
D,E,A,B,C
Beide richtingen

Aangepaste dienstregeling

31 december 2014
05:00
01 januari 2015
00:01
Meer info

Op Oudjaarsdag geldt een aangepaste dienstregeling. Per metrolijn en richting hebben we voor u op een rij gezet hoe laat de laatste metro vertrekt.

Lijnennetkaart Metrolijn E

p341