Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling metrolijn E

Selecteer een vervoersmethode en lijn

  • Metrolijn ABC, ABC, ABC, D, E - North Sea Jazz Festival North Sea Jazz Festival. Lees meer >
Halte Vertrektijden
Den Haag CentraalKlik voor meer informatie 07:02 07:17 07:32 07:47 08:02
Laan van NOIKlik voor meer informatie 07:04 07:19 07:34 07:49 08:04
Voorburg 't LooKlik voor meer informatie 07:07 07:22 07:37 07:52 08:07
Leidschendam-VoorburgKlik voor meer informatie 07:09 07:24 07:39 07:54 08:09
ForeparkKlik voor meer informatie 07:10 07:25 07:40 07:55 08:10
LeidschenveenKlik voor meer informatie 07:12 07:27 07:42 07:57 08:12
NootdorpKlik voor meer informatie 07:15 07:30 07:45 08:00 08:15
Pijnacker CentrumKlik voor meer informatie 07:18 07:33 07:48 08:03 08:18
Pijnacker ZuidKlik voor meer informatie 07:21 07:36 07:51 08:06 08:21
Berkel WestpolderKlik voor meer informatie 07:23 07:38 07:53 08:08 08:23
RodenrijsKlik voor meer informatie 07:26 07:41 07:56 08:11 08:26
MeijerspleinKlik voor meer informatie 07:28 07:43 07:58 08:13 08:28
MelanchthonwegKlik voor meer informatie 07:29 07:44 07:59 08:14 08:29
BlijdorpKlik voor meer informatie 07:32 07:47 08:02 08:17 08:32
Rotterdam CentraalKlik voor meer informatie 07:34 07:49 08:04 08:19 08:34
StadhuisKlik voor meer informatie 07:36 07:51 08:06 08:21 08:36
BeursKlik voor meer informatie 07:37 07:52 08:07 08:22 08:37
LeuvehavenKlik voor meer informatie 07:38 07:53 08:08 08:23 08:38
WilhelminapleinKlik voor meer informatie 07:40 07:55 08:10 08:25 08:40
RijnhavenKlik voor meer informatie 07:42 07:57 08:12 08:27 08:42
MaashavenKlik voor meer informatie 07:43 07:58 08:13 08:28 08:43
ZuidpleinKlik voor meer informatie 07:45 08:00 08:15 08:30 08:45
SlingeKlik voor meer informatie 07:48 08:03 08:18 08:33 08:48

Metrolijn ABC, ABC, ABC, D, E - North Sea Jazz Festival North Sea Jazz Festival

Lijn Richting Van Tot  
D,E,A,B,C
Diverse richtingen

North Sea Jazz Festival

10 juli 2015
05:00
13 juli 2015
04:00
Meer info

Vanwege het evenement North Sea Jazz Festival is het in verband met de extra drukte op vrijdag 10, zaterdag 11 en zondag 12 juli niet toegestaan de fiets mee te nemen in de metro's. Dit geldt ook voor de nachtmetro's.

Op vrijdagnacht en zaterdagnacht rijdt er na de normale dienstregeling een speciale nachtmetro tussen Slinge en Rotterdam Centraal/Den Haag Centraal.

Deze metro's stoppen op alle stations behalve op Beurs.

 

Lijnennetkaart Metrolijn E

p341