Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling metrolijn E

Selecteer een vervoersmethode en lijn

  • Metrolijn D en E - werkzaamheden metrostation Maashaven. Lees meer >
  • Metrolijn E - werkzaamheden bovenleiding. Lees meer >
Halte Vertrektijden
Den Haag Centraal 08:49 09:00 09:10 09:20 09:30
Laan van NOI 08:52 09:02 09:12 09:22 09:32
Voorburg 't Loo 08:54 09:05 09:15 09:25 09:35
Leidschendam-Voorburg 08:56 09:07 09:17 09:27 09:37
Forepark 08:58 09:08 09:18 09:28 09:38
Leidschenveen 08:59 09:10 09:20 09:30 09:40
Nootdorp 09:02 09:13 09:23 09:33 09:43
Pijnacker Centrum 09:05 09:16 09:26 09:36 09:46
Pijnacker Zuid 09:08 09:19 09:29 09:39 09:49
Berkel Westpolder 09:11 09:21 09:31 09:41 09:51
Rodenrijs 09:13 09:24 09:34 09:44 09:54
Meijersplein 09:15 09:26 09:36 09:46 09:56
Melanchthonweg 09:17 09:27 09:37 09:47 09:57
Blijdorp 09:19 09:30 09:40 09:50 10:00
Rotterdam Centraal 09:21 09:32 09:42 09:52 10:02
Stadhuis 09:23 09:34 09:44 09:54 10:04
Beurs 09:24 09:35 09:45 09:55 10:05
Leuvehaven 09:26 09:36 09:46 09:56 10:06
Wilhelminaplein 09:27 09:38 09:48 09:58 10:08
Rijnhaven 09:29 09:40 09:50 10:00 10:10
Maashaven 09:30 09:41 09:51 10:01 10:11
Zuidplein 09:33 09:43 09:53 10:03 10:13
Slinge 09:35 09:46 09:56 10:06 10:16

Metrolijn D en E - werkzaamheden metrostation Maashaven

Lijn Richting Van Tot  
D,E
Diverse richtingen

Eén spoor, metrolijn E tot Rotterdam Centraal

14 april 2014
20:00
24 mei 2014
01:15
Meer info

Werkzaamheden bij metrostation Maashaven. Metrolijn E rijdt van 14 apr t/m 23 mei op werkdagen na 20:00 u niet tussen Rotterdam Centraal en de Slinge. Metrolijn D rijdt bij metrostation Maashaven via een spoor. Maak gebruik van metrolijn D tussen Rotterdam Centraal en de Slinge. Doordat metrolijn E is ingekort rijden er minder metro's op het traject Rotterdam Centraal en de Slinge. Houd rekening met extra reistijd en overstap.

Metrolijn E - werkzaamheden bovenleiding

Lijn Richting Van Tot  
E
Den Haag Centraal, Slinge

Enkelspoor tussen metrostation Melanchthonweg en Pijnacker Zuid

14 april 2014
05:00
24 mei 2014
02:00
Meer info

Door werkzaamheden aan de bovenleiding rijdt metrolijn E tussen de metrostations Melanchthonweg en Pijnacker Zuid vanaf maandag 14 april tot en met vrijdag 23 mei op werkdagen na 20:00 uur enkelspoor. 

Metrolijn E rijdt dan namelijk iedere 30 minuten in plaats van iedere 15 minuten.

De laaste rit vanaf Rotterdam Centraal richting Den Haag Centraal vertrekt om 24:06 uur. Dit is 5 minuten vroeger dan normaal.

Lijnennetkaart Metrolijn E

p341