Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling metrolijn E

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Den Haag CentraalKlik voor meer informatie 15:39 15:49 15:59 16:09 16:19
Laan van NOIKlik voor meer informatie 15:41 15:51 16:01 16:11 16:21
Voorburg 't LooKlik voor meer informatie 15:44 15:54 16:04 16:14 16:24
Leidschendam-VoorburgKlik voor meer informatie 15:45 15:55 16:05 16:15 16:25
ForeparkKlik voor meer informatie 15:47 15:57 16:07 16:17 16:27
LeidschenveenKlik voor meer informatie 15:49 15:59 16:09 16:19 16:29
NootdorpKlik voor meer informatie 15:51 16:01 16:11 16:21 16:31
Pijnacker CentrumKlik voor meer informatie 15:55 16:05 16:15 16:25 16:35
Pijnacker ZuidKlik voor meer informatie 15:58 16:08 16:18 16:28 16:38
Berkel WestpolderKlik voor meer informatie 16:00 16:10 16:20 16:30 16:40
RodenrijsKlik voor meer informatie 16:02 16:12 16:22 16:32 16:42
MeijerspleinKlik voor meer informatie 16:05 16:15 16:25 16:35 16:45
MelanchthonwegKlik voor meer informatie 16:06 16:16 16:26 16:36 16:46
BlijdorpKlik voor meer informatie 16:09 16:19 16:29 16:39 16:49
Rotterdam CentraalKlik voor meer informatie 16:11 16:21 16:31 16:41 16:51
StadhuisKlik voor meer informatie 16:13 16:23 16:33 16:43 16:53
BeursKlik voor meer informatie 16:14 16:24 16:34 16:44 16:54
LeuvehavenKlik voor meer informatie 16:15 16:25 16:35 16:45 16:55
WilhelminapleinKlik voor meer informatie 16:17 16:27 16:37 16:47 16:57
RijnhavenKlik voor meer informatie 16:18 16:28 16:38 16:48 16:58
MaashavenKlik voor meer informatie 16:20 16:30 16:40 16:50 17:00
ZuidpleinKlik voor meer informatie 16:22 16:32 16:42 16:52 17:02
SlingeKlik voor meer informatie 16:25 16:35 16:45 16:55 17:05

Lijnennetkaart Metrolijn E

p341