Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling metrolijn E

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Den Haag CentraalKlik voor meer informatie 18:40 18:50 19:00 19:10 19:20
Laan van NOIKlik voor meer informatie 18:42 18:52 19:02 19:12 19:22
Voorburg 't LooKlik voor meer informatie 18:45 18:55 19:05 19:15 19:25
Leidschendam-VoorburgKlik voor meer informatie 18:47 18:57 19:07 19:17 19:27
ForeparkKlik voor meer informatie 18:48 18:58 19:08 19:18 19:28
LeidschenveenKlik voor meer informatie 18:50 19:00 19:10 19:20 19:30
NootdorpKlik voor meer informatie 18:53 19:03 19:13 19:23 19:33
Pijnacker CentrumKlik voor meer informatie 18:56 19:06 19:16 19:26 19:36
Pijnacker ZuidKlik voor meer informatie 18:59 19:09 19:19 19:29 19:39
Berkel WestpolderKlik voor meer informatie 19:01 19:11 19:21 19:31 19:41
RodenrijsKlik voor meer informatie 19:04 19:14 19:24 19:34 19:44
MeijerspleinKlik voor meer informatie 19:06 19:16 19:26 19:36 19:46
MelanchthonwegKlik voor meer informatie 19:07 19:17 19:27 19:37 19:47
BlijdorpKlik voor meer informatie 19:10 19:20 19:30 19:40 19:50
Rotterdam CentraalKlik voor meer informatie 19:12 19:22 19:32 19:42 19:52
StadhuisKlik voor meer informatie 19:14 19:24 19:34 19:44 19:54
BeursKlik voor meer informatie 19:15 19:25 19:35 19:45 19:55
LeuvehavenKlik voor meer informatie 19:16 19:26 19:36 19:46 19:56
WilhelminapleinKlik voor meer informatie 19:18 19:28 19:38 19:48 19:58
RijnhavenKlik voor meer informatie 19:20 19:30 19:40 19:50 20:00
MaashavenKlik voor meer informatie 19:21 19:31 19:41 19:51 20:01
ZuidpleinKlik voor meer informatie 19:23 19:33 19:43 19:53 20:03
SlingeKlik voor meer informatie 19:26 19:46 19:56
SlingeKlik voor meer informatie 19:36 20:06

Lijnennetkaart Metrolijn E

p341