Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling metrolijn E

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Den Haag CentraalKlik voor meer informatie 22:02 22:17 22:32 22:47 23:02
Laan van NOIKlik voor meer informatie 22:04 22:19 22:34 22:49 23:04
Voorburg 't LooKlik voor meer informatie 22:07 22:22 22:37 22:52 23:07
Leidschendam-VoorburgKlik voor meer informatie 22:09 22:24 22:39 22:54 23:09
ForeparkKlik voor meer informatie 22:10 22:25 22:40 22:55 23:10
LeidschenveenKlik voor meer informatie 22:12 22:27 22:42 22:57 23:12
NootdorpKlik voor meer informatie 22:15 22:30 22:45 23:00 23:15
Pijnacker CentrumKlik voor meer informatie 22:18 22:33 22:48 23:03 23:18
Pijnacker ZuidKlik voor meer informatie 22:21 22:36 22:51 23:06 23:21
Berkel WestpolderKlik voor meer informatie 22:23 22:38 22:53 23:08 23:23
RodenrijsKlik voor meer informatie 22:26 22:41 22:56 23:11 23:26
MeijerspleinKlik voor meer informatie 22:28 22:43 22:58 23:13 23:28
MelanchthonwegKlik voor meer informatie 22:29 22:44 22:59 23:14 23:29
BlijdorpKlik voor meer informatie 22:32 22:47 23:02 23:17 23:32
Rotterdam CentraalKlik voor meer informatie 22:34 22:49 23:04 23:19 23:34
StadhuisKlik voor meer informatie 22:36 22:51 23:06 23:21 23:36
BeursKlik voor meer informatie 22:37 22:52 23:07 23:22 23:37
LeuvehavenKlik voor meer informatie 22:38 22:53 23:08 23:23 23:38
WilhelminapleinKlik voor meer informatie 22:40 22:55 23:10 23:25 23:40
RijnhavenKlik voor meer informatie 22:42 22:57 23:12 23:27 23:42
MaashavenKlik voor meer informatie 22:43 22:58 23:13 23:28 23:43
ZuidpleinKlik voor meer informatie 22:45 23:00 23:15 23:30 23:45
SlingeKlik voor meer informatie 22:48 23:03 23:18 23:33 23:48
SlingeKlik voor meer informatie

Lijnennetkaart Metrolijn E

p341