Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling metrolijn E

Selecteer een vervoersmethode en lijn

  • Metrolijn ABC, ABC, C, D, E - Wereldhavendagen Wereldhavendagen. Lees meer >
Halte Vertrektijden
Den Haag CentraalKlik voor meer informatie 08:02 08:17 08:32 08:47 09:02
Laan van NOIKlik voor meer informatie 08:04 08:19 08:34 08:49 09:04
Voorburg 't LooKlik voor meer informatie 08:07 08:22 08:37 08:52 09:07
Leidschendam-VoorburgKlik voor meer informatie 08:09 08:24 08:39 08:54 09:09
ForeparkKlik voor meer informatie 08:10 08:25 08:40 08:55 09:10
LeidschenveenKlik voor meer informatie 08:12 08:27 08:42 08:57 09:12
NootdorpKlik voor meer informatie 08:15 08:30 08:45 09:00 09:15
Pijnacker CentrumKlik voor meer informatie 08:18 08:33 08:48 09:03 09:18
Pijnacker ZuidKlik voor meer informatie 08:21 08:36 08:51 09:06 09:21
Berkel WestpolderKlik voor meer informatie 08:23 08:38 08:53 09:08 09:23
RodenrijsKlik voor meer informatie 08:26 08:41 08:56 09:11 09:26
MeijerspleinKlik voor meer informatie 08:28 08:43 08:58 09:13 09:28
MelanchthonwegKlik voor meer informatie 08:29 08:44 08:59 09:14 09:29
BlijdorpKlik voor meer informatie 08:32 08:47 09:02 09:17 09:32
Rotterdam CentraalKlik voor meer informatie 08:34 08:49 09:04 09:19 09:34
StadhuisKlik voor meer informatie 08:36 08:51 09:06 09:21 09:36
BeursKlik voor meer informatie 08:37 08:52 09:07 09:22 09:37
LeuvehavenKlik voor meer informatie 08:38 08:53 09:08 09:23 09:38
WilhelminapleinKlik voor meer informatie 08:40 08:55 09:10 09:25 09:40
RijnhavenKlik voor meer informatie 08:42 08:57 09:12 09:27 09:42
MaashavenKlik voor meer informatie 08:43 08:58 09:13 09:28 09:43
ZuidpleinKlik voor meer informatie 08:45 09:00 09:15 09:30 09:45
SlingeKlik voor meer informatie 08:48 09:03 09:18 09:33 09:48

Metrolijn ABC, ABC, C, D, E - Wereldhavendagen Wereldhavendagen

Lijn Richting Van Tot  
D,E,A,B,C
Diverse richtingen

Wereldhavendagen

05 september 2015
05:00
06 september 2015
19:00
Meer info

Vanwege de Wereldhavendagen is het van 5 sep 5:00 uur tot 6 sep 19:00 uur niet toegestaan om met de fiets in de metro te reizen.

Lijnennetkaart Metrolijn E

p341