Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling metrolijn E

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Den Haag CentraalKlik voor meer informatie 13:30 13:40 13:50 14:00 14:10
Laan van NOIKlik voor meer informatie 13:32 13:42 13:52 14:02 14:12
Voorburg 't LooKlik voor meer informatie 13:35 13:45 13:55 14:05 14:15
Leidschendam-VoorburgKlik voor meer informatie 13:37 13:47 13:57 14:07 14:17
ForeparkKlik voor meer informatie 13:38 13:48 13:58 14:08 14:18
LeidschenveenKlik voor meer informatie 13:40 13:50 14:00 14:10 14:20
NootdorpKlik voor meer informatie 13:43 13:53 14:03 14:13 14:23
Pijnacker CentrumKlik voor meer informatie 13:46 13:56 14:06 14:16 14:26
Pijnacker ZuidKlik voor meer informatie 13:49 13:59 14:09 14:19 14:29
Berkel WestpolderKlik voor meer informatie 13:51 14:01 14:11 14:21 14:31
RodenrijsKlik voor meer informatie 13:54 14:04 14:14 14:24 14:34
MeijerspleinKlik voor meer informatie 13:56 14:06 14:16 14:26 14:36
MelanchthonwegKlik voor meer informatie 13:57 14:07 14:17 14:27 14:37
BlijdorpKlik voor meer informatie 14:00 14:10 14:20 14:30 14:40
Rotterdam CentraalKlik voor meer informatie 14:02 14:12 14:22 14:32 14:42
StadhuisKlik voor meer informatie 14:04 14:14 14:24 14:34 14:44
BeursKlik voor meer informatie 14:05 14:15 14:25 14:35 14:45
LeuvehavenKlik voor meer informatie 14:06 14:16 14:26 14:36 14:46
WilhelminapleinKlik voor meer informatie 14:08 14:18 14:28 14:38 14:48
RijnhavenKlik voor meer informatie 14:10 14:20 14:30 14:40 14:50
MaashavenKlik voor meer informatie 14:11 14:21 14:31 14:41 14:51
ZuidpleinKlik voor meer informatie 14:13 14:23 14:33 14:43 14:53
SlingeKlik voor meer informatie 14:16 14:26 14:36 14:46 14:56

Lijnennetkaart Metrolijn E

p341