Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling metrolijn E

Selecteer een vervoersmethode en lijn

  • Metrolijn D, E - Werkzaamheden aan het spoor . Lees meer >
Halte Vertrektijden
Den Haag CentraalKlik voor meer informatie 15:32 15:47 16:02 16:17 16:32
Laan van NOIKlik voor meer informatie 15:34 15:49 16:04 16:19 16:34
Voorburg 't LooKlik voor meer informatie 15:37 15:52 16:07 16:22 16:37
Leidschendam-VoorburgKlik voor meer informatie 15:39 15:54 16:09 16:24 16:39
ForeparkKlik voor meer informatie 15:40 15:55 16:10 16:25 16:40
LeidschenveenKlik voor meer informatie 15:42 15:57 16:12 16:27 16:42
NootdorpKlik voor meer informatie 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45
Pijnacker CentrumKlik voor meer informatie 15:48 16:03 16:18 16:33 16:48
Pijnacker ZuidKlik voor meer informatie 15:51 16:06 16:21 16:36 16:51
Berkel WestpolderKlik voor meer informatie 15:53 16:08 16:23 16:38 16:53
RodenrijsKlik voor meer informatie 15:56 16:11 16:26 16:41 16:56
MeijerspleinKlik voor meer informatie 15:58 16:13 16:28 16:43 16:58
MelanchthonwegKlik voor meer informatie 15:59 16:14 16:29 16:44 16:59
BlijdorpKlik voor meer informatie 16:02 16:17 16:32 16:47 17:02
Rotterdam CentraalKlik voor meer informatie 16:04 16:19 16:34 16:49 17:04
StadhuisKlik voor meer informatie 16:06 16:21 16:36 16:51 17:06
BeursKlik voor meer informatie 16:07 16:22 16:37 16:52 17:07
LeuvehavenKlik voor meer informatie 16:08 16:23 16:38 16:53 17:08
WilhelminapleinKlik voor meer informatie 16:10 16:25 16:40 16:55 17:10
RijnhavenKlik voor meer informatie 16:12 16:27 16:42 16:57 17:12
MaashavenKlik voor meer informatie 16:13 16:28 16:43 16:58 17:13
ZuidpleinKlik voor meer informatie 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15
SlingeKlik voor meer informatie 16:18 16:33 16:48 17:03 17:18

Metrolijn D, E - Werkzaamheden aan het spoor

Lijn Richting Van Tot  
D,E
Diverse richtingen

Werkzaamheden aan het spoor

03 augustus 2015
05:00
16 augustus 2015
00:59
Meer info

Door werkzaamheden aan het spoor rijdt op de metrolijnen D en E van 3 aug 5:00 uur tot 16 aug 0:59 uur een ingekorte route Den Haag CS <> Rotterdam CS..

 

Vervallen haltes metro D beide richtingen:

Geen

 

Vervangende haltes metro D beide richtingen:

Geen

 

Vervallen haltes metro E beide richtingen:

- Wilhelminaplein

- Stadhuis

- Beurs

- Leuvehaven

- Rijnhaven

- Maashaven

- Zuidplein

- Slinge

 

Vervangende haltes metro E beide richtingen:

Geen

Lijnennetkaart Metrolijn E

p341