Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling metrolijn E

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Den Haag Centraal 16:47 17:02 17:16 17:32 17:47
Laan van NOI 16:49 17:04 17:19 17:35 17:49
Voorburg 't Loo 16:52 17:07 17:21 17:37 17:52
Leidschendam-Voorburg 16:54 17:09 17:23 17:39 17:54
Forepark 16:55 17:10 17:25 17:41 17:55
Leidschenveen 16:57 17:12 17:26 17:42 17:57
Nootdorp 17:00 17:15 17:29 17:45 18:00
Pijnacker Centrum 17:03 17:18 17:32 17:48 18:03
Pijnacker Zuid 17:06 17:21 17:35 17:51 18:06
Berkel Westpolder 17:08 17:23 17:38 17:54 18:08
Rodenrijs 17:11 17:26 17:40 17:56 18:11
Meijersplein 17:13 17:28 17:42 17:58 18:13
Melanchthonweg 17:14 17:29 17:44 18:00 18:14
Blijdorp 17:17 17:32 17:46 18:02 18:17
Rotterdam Centraal 17:19 17:34 17:48 18:04 18:19
Stadhuis 17:21 17:36 17:50 18:06 18:21
Beurs 17:22 17:37 17:51 18:07 18:22
Leuvehaven 17:23 17:38 17:53 18:09 18:23
Wilhelminaplein 17:25 17:40 17:54 18:10 18:25
Rijnhaven 17:27 17:42 17:56 18:12 18:27
Maashaven 17:28 17:43 17:57 18:13 18:28
Zuidplein 17:30 17:45 18:00 18:16 18:30
Slinge 17:33 17:48 18:02 18:18 18:33

Lijnennetkaart Metrolijn E

p341