Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling metrolijn E

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Den Haag CentraalKlik voor meer informatie 17:59 18:10 18:20 18:30 18:40
Laan van NOIKlik voor meer informatie 18:01 18:12 18:22 18:32 18:42
Voorburg 't LooKlik voor meer informatie 18:04 18:15 18:25 18:35 18:45
Leidschendam-VoorburgKlik voor meer informatie 18:05 18:17 18:27 18:37 18:47
ForeparkKlik voor meer informatie 18:07 18:18 18:28 18:38 18:48
LeidschenveenKlik voor meer informatie 18:09 18:20 18:30 18:40 18:50
NootdorpKlik voor meer informatie 18:11 18:23 18:33 18:43 18:53
Pijnacker CentrumKlik voor meer informatie 18:15 18:26 18:36 18:46 18:56
Pijnacker ZuidKlik voor meer informatie 18:18 18:29 18:39 18:49 18:59
Berkel WestpolderKlik voor meer informatie 18:20 18:31 18:41 18:51 19:01
RodenrijsKlik voor meer informatie 18:22 18:34 18:44 18:54 19:04
MeijerspleinKlik voor meer informatie 18:25 18:36 18:46 18:56 19:06
MelanchthonwegKlik voor meer informatie 18:26 18:37 18:47 18:57 19:07
BlijdorpKlik voor meer informatie 18:29 18:40 18:50 19:00 19:10
Rotterdam CentraalKlik voor meer informatie 18:31 18:42 18:52 19:02 19:12
StadhuisKlik voor meer informatie 18:33 18:44 18:54 19:04 19:14
BeursKlik voor meer informatie 18:34 18:45 18:55 19:05 19:15
LeuvehavenKlik voor meer informatie 18:35 18:46 18:56 19:06 19:16
WilhelminapleinKlik voor meer informatie 18:37 18:48 18:58 19:08 19:18
RijnhavenKlik voor meer informatie 18:38 18:50 19:00 19:10 19:20
MaashavenKlik voor meer informatie 18:40 18:51 19:01 19:11 19:21
ZuidpleinKlik voor meer informatie 18:42 18:53 19:03 19:13 19:23
SlingeKlik voor meer informatie 18:45 19:06
SlingeKlik voor meer informatie 18:56 19:16 19:26

Lijnennetkaart Metrolijn E

p341