Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling metrolijn E

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Den Haag Centraal 22:47 23:02 23:17 23:32 23:47
Laan van NOI 22:49 23:04 23:19 23:34 23:49
Voorburg 't Loo 22:52 23:07 23:22 23:37 23:52
Leidschendam-Voorburg 22:54 23:09 23:24 23:39 23:54
Forepark 22:55 23:10 23:25 23:40 23:55
Leidschenveen 22:57 23:12 23:27 23:42 23:57
Nootdorp 23:00 23:15 23:30 23:45 00:00
Pijnacker Centrum 23:03 23:18 23:33 23:48 00:03
Pijnacker Zuid 23:06 23:21 23:36 23:51 00:06
Berkel Westpolder 23:08 23:23 23:38 23:53 00:08
Rodenrijs 23:11 23:26 23:41 23:56 00:11
Meijersplein 23:13 23:28 23:43 23:58 00:13
Melanchthonweg 23:14 23:29 23:44 23:59 00:14
Blijdorp 23:17 23:32 23:47 00:02 00:17
Rotterdam Centraal 23:19 23:34 23:49 00:04 00:19
Stadhuis 23:21 23:36 23:51 00:06 00:21
Beurs 23:22 23:37 23:52 00:07 00:22
Leuvehaven 23:23 23:38 23:53 00:08 00:23
Wilhelminaplein 23:25 23:40 23:55 00:10 00:25
Rijnhaven 23:27 23:42 23:57 00:12 00:27
Maashaven 23:28 23:43 23:58 00:13 00:28
Zuidplein 23:30 23:45 00:00 00:15 00:30
Slinge 23:33 23:48
Slinge 00:03 00:18 00:33

Lijnennetkaart Metrolijn E

p341