Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling metrolijn E

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Den Haag CentraalKlik voor meer informatie 06:02 06:17 06:32 06:47 06:59
Laan van NOIKlik voor meer informatie 06:04 06:19 06:34 06:49 07:01
Voorburg 't LooKlik voor meer informatie 06:07 06:22 06:37 06:52 07:04
Leidschendam-VoorburgKlik voor meer informatie 06:09 06:24 06:39 06:54 07:05
ForeparkKlik voor meer informatie 06:10 06:25 06:40 06:55 07:07
LeidschenveenKlik voor meer informatie 06:12 06:27 06:42 06:57 07:09
NootdorpKlik voor meer informatie 06:15 06:30 06:45 07:00 07:11
Pijnacker CentrumKlik voor meer informatie 06:18 06:33 06:48 07:03 07:15
Pijnacker ZuidKlik voor meer informatie 06:21 06:36 06:51 07:06 07:18
Berkel WestpolderKlik voor meer informatie 06:23 06:38 06:53 07:08 07:20
RodenrijsKlik voor meer informatie 06:26 06:41 06:56 07:11 07:22
MeijerspleinKlik voor meer informatie 06:28 06:43 06:58 07:13 07:25
MelanchthonwegKlik voor meer informatie 06:29 06:44 06:59 07:14 07:26
BlijdorpKlik voor meer informatie 06:32 06:47 07:02 07:17 07:29
Rotterdam CentraalKlik voor meer informatie 06:34 06:49 07:04 07:19 07:31
StadhuisKlik voor meer informatie 06:36 06:51 07:06 07:21 07:33
BeursKlik voor meer informatie 06:37 06:52 07:07 07:22 07:34
LeuvehavenKlik voor meer informatie 06:38 06:53 07:08 07:23 07:35
WilhelminapleinKlik voor meer informatie 06:40 06:55 07:10 07:25 07:37
RijnhavenKlik voor meer informatie 06:42 06:57 07:12 07:27 07:38
MaashavenKlik voor meer informatie 06:43 06:58 07:13 07:28 07:40
ZuidpleinKlik voor meer informatie 06:45 07:00 07:15 07:30 07:42
SlingeKlik voor meer informatie 06:48 07:03 07:33 07:45
SlingeKlik voor meer informatie 07:18

Lijnennetkaart Metrolijn E

p341