Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling metrolijn E

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Den Haag CentraalKlik voor meer informatie 07:02 07:17 07:32 07:47 08:02
Laan van NOIKlik voor meer informatie 07:04 07:19 07:34 07:49 08:04
Voorburg 't LooKlik voor meer informatie 07:07 07:22 07:37 07:52 08:07
Leidschendam-VoorburgKlik voor meer informatie 07:09 07:24 07:39 07:54 08:09
ForeparkKlik voor meer informatie 07:10 07:25 07:40 07:55 08:10
LeidschenveenKlik voor meer informatie 07:12 07:27 07:42 07:57 08:12
NootdorpKlik voor meer informatie 07:15 07:30 07:45 08:00 08:15
Pijnacker CentrumKlik voor meer informatie 07:18 07:33 07:48 08:03 08:18
Pijnacker ZuidKlik voor meer informatie 07:21 07:36 07:51 08:06 08:21
Berkel WestpolderKlik voor meer informatie 07:23 07:38 07:53 08:08 08:23
RodenrijsKlik voor meer informatie 07:26 07:41 07:56 08:11 08:26
MeijerspleinKlik voor meer informatie 07:28 07:43 07:58 08:13 08:28
MelanchthonwegKlik voor meer informatie 07:29 07:44 07:59 08:14 08:29
BlijdorpKlik voor meer informatie 07:32 07:47 08:02 08:17 08:32
Rotterdam CentraalKlik voor meer informatie 07:34 07:49 08:04 08:19 08:34
StadhuisKlik voor meer informatie 07:36 07:51 08:06 08:21 08:36
BeursKlik voor meer informatie 07:37 07:52 08:07 08:22 08:37
LeuvehavenKlik voor meer informatie 07:38 07:53 08:08 08:23 08:38
WilhelminapleinKlik voor meer informatie 07:40 07:55 08:10 08:25 08:40
RijnhavenKlik voor meer informatie 07:42 07:57 08:12 08:27 08:42
MaashavenKlik voor meer informatie 07:43 07:58 08:13 08:28 08:43
ZuidpleinKlik voor meer informatie 07:45 08:00 08:15 08:30 08:45
SlingeKlik voor meer informatie 07:48 08:03 08:18 08:33 08:48

Lijnennetkaart Metrolijn E

p341