Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling metrolijn E

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Den Haag CentraalKlik voor meer informatie 20:32 20:47 21:02 21:17 21:32
Laan van NOIKlik voor meer informatie 20:34 20:49 21:04 21:19 21:34
Voorburg 't LooKlik voor meer informatie 20:37 20:52 21:07 21:22 21:37
Leidschendam-VoorburgKlik voor meer informatie 20:39 20:54 21:09 21:24 21:39
ForeparkKlik voor meer informatie 20:40 20:55 21:10 21:25 21:40
LeidschenveenKlik voor meer informatie 20:42 20:57 21:12 21:27 21:42
NootdorpKlik voor meer informatie 20:45 21:00 21:15 21:30 21:45
Pijnacker CentrumKlik voor meer informatie 20:48 21:03 21:18 21:33 21:48
Pijnacker ZuidKlik voor meer informatie 20:51 21:06 21:21 21:36 21:51
Berkel WestpolderKlik voor meer informatie 20:53 21:08 21:23 21:38 21:53
RodenrijsKlik voor meer informatie 20:56 21:11 21:26 21:41 21:56
MeijerspleinKlik voor meer informatie 20:58 21:13 21:28 21:43 21:58
MelanchthonwegKlik voor meer informatie 20:59 21:14 21:29 21:44 21:59
BlijdorpKlik voor meer informatie 21:02 21:17 21:32 21:47 22:02
Rotterdam CentraalKlik voor meer informatie 21:04 21:19 21:34 21:49 22:04
StadhuisKlik voor meer informatie 21:06 21:21 21:36 21:51 22:06
BeursKlik voor meer informatie 21:07 21:22 21:37 21:52 22:07
LeuvehavenKlik voor meer informatie 21:08 21:23 21:38 21:53 22:08
WilhelminapleinKlik voor meer informatie 21:10 21:25 21:40 21:55 22:10
RijnhavenKlik voor meer informatie 21:12 21:27 21:42 21:57 22:12
MaashavenKlik voor meer informatie 21:13 21:28 21:43 21:58 22:13
ZuidpleinKlik voor meer informatie 21:15 21:30 21:45 22:00 22:15
SlingeKlik voor meer informatie 21:18 21:33 21:48 22:03 22:18
p341