Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling metrolijn E

Selecteer een vervoersmethode en lijn

  • Metrolijn D en E - werkzaamheden metrostation Maashaven. Lees meer >
  • Metrolijn E - werkzaamheden bovenleiding. Lees meer >
Halte Vertrektijden
Den Haag Centraal 23:02 23:32 00:02 00:32 00:46
Laan van NOI 23:04 23:34 00:04 00:34 00:48
Voorburg 't Loo 23:07 23:37 00:07 00:37 00:51
Leidschendam-Voorburg 23:09 23:39 00:09 00:39 00:52
Forepark 23:10 23:40 00:10 00:40 00:54
Leidschenveen 23:12 23:42 00:12 00:42 00:56
Nootdorp 23:15 23:45 00:15 00:45 00:58
Pijnacker Centrum 23:18 23:48 00:18 00:48 01:02
Pijnacker Zuid 23:21 23:51 00:21 00:51 01:05
Berkel Westpolder 23:23 23:53 00:23 00:53 01:07
Rodenrijs 23:26 23:56 00:26 00:56 01:09
Meijersplein 23:28 23:58 00:28 00:58 01:12
Melanchthonweg 23:29 23:59 00:29 00:59 01:13
Blijdorp 23:32 00:02 00:32 01:02 01:16
Rotterdam Centraal 23:34 00:04 00:34 01:04 01:18

Metrolijn D en E - werkzaamheden metrostation Maashaven

Lijn Richting Van Tot  
D,E
Diverse richtingen

Eén spoor, metrolijn E tot Rotterdam Centraal

14 april 2014
20:00
24 mei 2014
01:15
Meer info

Werkzaamheden bij metrostation Maashaven. Metrolijn E rijdt van 14 apr t/m 23 mei op werkdagen na 20:00 u niet tussen Rotterdam Centraal en de Slinge. Metrolijn D rijdt bij metrostation Maashaven via een spoor. Maak gebruik van metrolijn D tussen Rotterdam Centraal en de Slinge. Doordat metrolijn E is ingekort rijden er minder metro's op het traject Rotterdam Centraal en de Slinge. Houd rekening met extra reistijd en overstap.

Metrolijn E - werkzaamheden bovenleiding

Lijn Richting Van Tot  
E
Den Haag Centraal, Slinge

Enkelspoor tussen metrostation Melanchthonweg en Pijnacker Zuid

14 april 2014
05:00
24 mei 2014
02:00
Meer info

Door werkzaamheden aan de bovenleiding rijdt metrolijn E tussen de metrostations Melanchthonweg en Pijnacker Zuid vanaf maandag 14 april tot en met vrijdag 23 mei op werkdagen na 20:00 uur enkelspoor. 

Metrolijn E rijdt dan namelijk iedere 30 minuten in plaats van iedere 15 minuten.

De laaste rit vanaf Rotterdam Centraal richting Den Haag Centraal vertrekt om 24:06 uur. Dit is 5 minuten vroeger dan normaal.

Lijnennetkaart Metrolijn E

p341