Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling metrolijn E

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Den Haag CentraalKlik voor meer informatie 09:47 10:02 10:17 10:32 10:47
Laan van NOIKlik voor meer informatie 09:49 10:04 10:19 10:34 10:49
Voorburg 't LooKlik voor meer informatie 09:51 10:07 10:22 10:37 10:52
Leidschendam-VoorburgKlik voor meer informatie 09:53 10:09 10:24 10:38 10:54
ForeparkKlik voor meer informatie 09:55 10:10 10:25 10:40 10:55
LeidschenveenKlik voor meer informatie 09:56 10:12 10:27 10:42 10:57
NootdorpKlik voor meer informatie 09:59 10:15 10:30 10:44 11:00
Pijnacker CentrumKlik voor meer informatie 10:03 10:18 10:33 10:48 11:03
Pijnacker ZuidKlik voor meer informatie 10:05 10:21 10:36 10:51 11:06
Berkel WestpolderKlik voor meer informatie 10:08 10:23 10:38 10:53 11:08
RodenrijsKlik voor meer informatie 10:10 10:26 10:41 10:55 11:11
MeijerspleinKlik voor meer informatie 10:12 10:28 10:43 10:58 11:13
MelanchthonwegKlik voor meer informatie 10:14 10:29 10:44 10:59 11:14
BlijdorpKlik voor meer informatie 10:16 10:32 10:47 11:02 11:17
Rotterdam CentraalKlik voor meer informatie 10:19 10:34 10:49 11:04 11:19
StadhuisKlik voor meer informatie 10:20 10:36 10:51 11:06 11:21
BeursKlik voor meer informatie 10:21 10:37 10:52 11:07 11:22
LeuvehavenKlik voor meer informatie 10:23 10:38 10:53 11:08 11:23
WilhelminapleinKlik voor meer informatie 10:25 10:40 10:55 11:10 11:25
RijnhavenKlik voor meer informatie 10:26 10:42 10:57 11:11 11:27
MaashavenKlik voor meer informatie 10:28 10:43 10:58 11:13 11:28
ZuidpleinKlik voor meer informatie 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30
SlingeKlik voor meer informatie 10:33 10:48 11:03 11:18 11:33

Lijnennetkaart Metrolijn E

p341