Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling metrolijn E

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Den Haag CentraalKlik voor meer informatie 18:02 18:17 18:32 18:47 19:02
Laan van NOIKlik voor meer informatie 18:04 18:19 18:34 18:49 19:04
Voorburg 't LooKlik voor meer informatie 18:07 18:22 18:37 18:52 19:07
Leidschendam-VoorburgKlik voor meer informatie 18:09 18:24 18:39 18:54 19:09
ForeparkKlik voor meer informatie 18:10 18:25 18:40 18:55 19:10
LeidschenveenKlik voor meer informatie 18:12 18:27 18:42 18:57 19:12
NootdorpKlik voor meer informatie 18:15 18:30 18:45 19:00 19:15
Pijnacker CentrumKlik voor meer informatie 18:18 18:33 18:48 19:03 19:18
Pijnacker ZuidKlik voor meer informatie 18:21 18:36 18:51 19:06 19:21
Berkel WestpolderKlik voor meer informatie 18:23 18:38 18:53 19:08 19:23
RodenrijsKlik voor meer informatie 18:26 18:41 18:56 19:11 19:26
MeijerspleinKlik voor meer informatie 18:28 18:43 18:58 19:13 19:28
MelanchthonwegKlik voor meer informatie 18:29 18:44 18:59 19:14 19:29
BlijdorpKlik voor meer informatie 18:32 18:47 19:02 19:17 19:32
Rotterdam CentraalKlik voor meer informatie 18:34 18:49 19:04 19:19 19:34
StadhuisKlik voor meer informatie 18:36 18:51 19:06 19:21 19:36
BeursKlik voor meer informatie 18:37 18:52 19:07 19:22 19:37
LeuvehavenKlik voor meer informatie 18:38 18:53 19:08 19:23 19:38
WilhelminapleinKlik voor meer informatie 18:40 18:55 19:10 19:25 19:40
RijnhavenKlik voor meer informatie 18:42 18:57 19:12 19:27 19:42
MaashavenKlik voor meer informatie 18:43 18:58 19:13 19:28 19:43
ZuidpleinKlik voor meer informatie 18:45 19:00 19:15 19:30 19:45
SlingeKlik voor meer informatie 18:48 19:03 19:18 19:33 19:48

Lijnennetkaart Metrolijn E

p341