Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling metrolijn E

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Den Haag CentraalKlik voor meer informatie 20:02 20:17 20:32 20:47 21:02
Laan van NOIKlik voor meer informatie 20:04 20:19 20:34 20:49 21:04
Voorburg 't LooKlik voor meer informatie 20:07 20:22 20:37 20:52 21:07
Leidschendam-VoorburgKlik voor meer informatie 20:09 20:24 20:39 20:54 21:09
ForeparkKlik voor meer informatie 20:10 20:25 20:40 20:55 21:10
LeidschenveenKlik voor meer informatie 20:12 20:27 20:42 20:57 21:12
NootdorpKlik voor meer informatie 20:15 20:30 20:45 21:00 21:15
Pijnacker CentrumKlik voor meer informatie 20:18 20:33 20:48 21:03 21:18
Pijnacker ZuidKlik voor meer informatie 20:21 20:36 20:51 21:06 21:21
Berkel WestpolderKlik voor meer informatie 20:23 20:38 20:53 21:08 21:23
RodenrijsKlik voor meer informatie 20:26 20:41 20:56 21:11 21:26
MeijerspleinKlik voor meer informatie 20:28 20:43 20:58 21:13 21:28
MelanchthonwegKlik voor meer informatie 20:29 20:44 20:59 21:14 21:29
BlijdorpKlik voor meer informatie 20:32 20:47 21:02 21:17 21:32
Rotterdam CentraalKlik voor meer informatie 20:34 20:49 21:04 21:19 21:34
StadhuisKlik voor meer informatie 20:36 20:51 21:06 21:21 21:36
BeursKlik voor meer informatie 20:37 20:52 21:07 21:22 21:37
LeuvehavenKlik voor meer informatie 20:38 20:53 21:08 21:23 21:38
WilhelminapleinKlik voor meer informatie 20:40 20:55 21:10 21:25 21:40
RijnhavenKlik voor meer informatie 20:42 20:57 21:12 21:27 21:42
MaashavenKlik voor meer informatie 20:43 20:58 21:13 21:28 21:43
ZuidpleinKlik voor meer informatie 20:45 21:00 21:15 21:30 21:45
SlingeKlik voor meer informatie 20:48 21:03 21:18 21:33 21:48

Lijnennetkaart Metrolijn E

p341