Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling tramlijn 4

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Burg. Van Kempensingel 06:58 07:18 07:38 07:58
De Montignyplein 06:58 07:18 07:38 07:58
Liduinaplein 06:59 07:19 07:39 07:59
Bergse Dorpsstraat 07:00 07:20 07:40 08:00
C.N.A. Looslaan 07:01 07:21 07:41 08:01
Bergse Plaslaan 07:02 07:22 07:42 08:02
Lommerrijk 07:03 07:23 07:43 08:03
Kootsekade 07:04 07:24 07:44 08:04
Station Noord 07:05 07:25 07:45 08:05
Soetendaalseweg 07:06 07:26 07:46 08:06
Van den Hoonaardstraat 07:08 07:28 07:48 08:08
Eudokiaplein 07:09 07:29 07:49 08:09
Noordsingel 07:11 07:31 07:51 08:11
Heer Bokelweg 07:13 07:33 07:53 08:13
Weena 07:16 07:36 07:56 08:16
Rotterdam Centraal perron A 07:19 07:39 07:59 08:19
Kruisplein 07:20 07:40 08:00 08:20
Eendrachtsplein 07:06 07:22 07:42 08:02 08:22
Bloemkwekersstraat 07:07 07:23 07:43 08:03 08:23
Mathenesserlaan 07:08 07:24 07:44 08:04 08:24
's-Gravendijkwal 07:08 07:24 07:44 08:04 08:24
Claes de Vrieselaan 07:09 07:25 07:45 08:05 08:25
Heemraadsplein 07:11 07:27 07:47 08:07 08:27
Ruilstraat 07:12 07:28 07:48 08:08 08:28
Delfshaven 07:14 07:30 07:50 08:10 08:30
Van Duylstraat 07:15 07:31 07:51 08:11 08:31
Zeilmakersstraat 07:17 07:33 07:53 08:13 08:33
Marconiplein 07:20 07:36 07:56 08:16 08:36

Lijnennetkaart Tramlijn 4

p341