Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling tramlijn 4

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Burg. Van Kempensingel 12:58 13:13 13:28 13:43 13:58
De Montignyplein 12:58 13:13 13:28 13:43 13:58
Liduinaplein 12:59 13:14 13:29 13:44 13:59
Bergse Dorpsstraat 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00
C.N.A. Looslaan 13:02 13:17 13:32 13:47 14:02
Bergse Plaslaan 13:03 13:18 13:33 13:48 14:03
Lommerrijk 13:04 13:19 13:34 13:49 14:04
Kootsekade 13:04 13:19 13:34 13:49 14:04
Station Noord 13:06 13:21 13:36 13:51 14:06
Soetendaalseweg 13:07 13:22 13:37 13:52 14:07
Van den Hoonaardstraat 13:09 13:24 13:39 13:54 14:09
Eudokiaplein 13:11 13:26 13:41 13:56 14:11
Noordsingel 13:14 13:29 13:44 13:59 14:14
Heer Bokelweg 13:16 13:31 13:46 14:01 14:16
Weena 13:19 13:34 13:49 14:04 14:19
Rotterdam Centraal perron A 13:22 13:37 13:52 14:07 14:22
Kruisplein 13:23 13:38 13:53 14:08 14:23
Eendrachtsplein 13:25 13:40 13:55 14:10 14:25
Bloemkwekersstraat 13:26 13:41 13:56 14:11 14:26
Mathenesserlaan 13:27 13:42 13:57 14:12 14:27
's-Gravendijkwal 13:28 13:43 13:58 14:13 14:28
Claes de Vrieselaan 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30
Heemraadsplein 13:31 13:46 14:01 14:16 14:31
Ruilstraat 13:32 13:47 14:02 14:17 14:32
Delfshaven 13:35 13:50 14:05 14:20 14:35
Van Duylstraat 13:36 13:51 14:06 14:21 14:36
Zeilmakersstraat 13:37 13:52 14:07 14:22 14:37
Marconiplein 13:40 13:55 14:10 14:25 14:40

Lijnennetkaart Tramlijn 4

p341