Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling tramlijn 4

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Burg. Van Kempensingel 21:21 21:41 22:01 22:21 22:41
De Montignyplein 21:21 21:41 22:01 22:21 22:41
Liduinaplein 21:22 21:42 22:02 22:22 22:42
Bergse Dorpsstraat 21:23 21:43 22:03 22:23 22:43
C.N.A. Looslaan 21:24 21:44 22:04 22:24 22:44
Bergse Plaslaan 21:25 21:45 22:05 22:25 22:45
Lommerrijk 21:26 21:46 22:06 22:26 22:46
Kootsekade 21:27 21:47 22:07 22:27 22:47
Station Noord 21:28 21:48 22:08 22:28 22:48
Soetendaalseweg 21:29 21:49 22:09 22:29 22:49
Van den Hoonaardstraat 21:31 21:51 22:11 22:31 22:51
Eudokiaplein 21:32 21:52 22:12 22:32 22:52
Noordsingel 21:35 21:55 22:15 22:35 22:55
Heer Bokelweg 21:37 21:57 22:17 22:37 22:57
Weena 21:40 22:00 22:20 22:40 23:00
Rotterdam Centraal perron A 21:43 22:03 22:23 22:43 23:03
Kruisplein 21:44 22:04 22:24 22:44 23:04
Eendrachtsplein 21:46 22:06 22:26 22:46 23:06
Bloemkwekersstraat 21:47 22:07 22:27 22:47 23:07
Mathenesserlaan 21:48 22:08 22:28 22:48 23:08
's-Gravendijkwal 21:49 22:09 22:29 22:49 23:09
Claes de Vrieselaan 21:50 22:10 22:30 22:50 23:10
Heemraadsplein 21:51 22:11 22:31 22:51 23:11
Ruilstraat 21:53 22:13 22:33 22:53 23:13
Delfshaven 21:55 22:15 22:35 22:55 23:15
Van Duylstraat 21:55 22:15 22:35 22:55 23:15
Zeilmakersstraat 21:57 22:17 22:37 22:57 23:17
Marconiplein 21:59 22:19 22:39 22:59 23:19

Lijnennetkaart Tramlijn 4

p341