Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling tramlijn 4

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Burg. Van Kempensingel 13:07 13:22 13:37 13:52 14:07
De Montignyplein 13:07 13:22 13:37 13:52 14:07
Liduinaplein 13:08 13:23 13:38 13:53 14:08
Bergse Dorpsstraat 13:09 13:24 13:39 13:54 14:09
C.N.A. Looslaan 13:10 13:25 13:40 13:55 14:10
Bergse Plaslaan 13:11 13:26 13:41 13:56 14:11
Lommerrijk 13:12 13:27 13:42 13:57 14:12
Kootsekade 13:13 13:28 13:43 13:58 14:13
Station Noord 13:14 13:29 13:44 13:59 14:14
Soetendaalseweg 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15
Van den Hoonaardstraat 13:17 13:32 13:47 14:02 14:17
Eudokiaplein 13:18 13:33 13:48 14:03 14:18
Noordsingel 13:21 13:36 13:51 14:06 14:21
Heer Bokelweg 13:23 13:38 13:53 14:08 14:23
Weena 13:26 13:41 13:56 14:11 14:26
Rotterdam Centraal perron A 13:29 13:44 13:59 14:14 14:29
Kruisplein 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30
Eendrachtsplein 13:32 13:47 14:02 14:17 14:32
Bloemkwekersstraat 13:33 13:48 14:03 14:18 14:33
Mathenesserlaan 13:34 13:49 14:04 14:19 14:34
's-Gravendijkwal 13:35 13:50 14:05 14:20 14:35
Claes de Vrieselaan 13:36 13:51 14:06 14:21 14:36
Heemraadsplein 13:37 13:52 14:07 14:22 14:37
Ruilstraat 13:39 13:54 14:09 14:24 14:39
Delfshaven 13:41 13:56 14:11 14:26 14:41
Van Duylstraat 13:41 13:56 14:11 14:26 14:41
Zeilmakersstraat 13:43 13:58 14:13 14:28 14:43
Marconiplein 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45

Lijnennetkaart Tramlijn 4

p341