Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling tramlijn 4

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Burg. Van Kempensingel 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00
De Montignyplein 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00
Liduinaplein 11:01 11:16 11:31 11:46 12:01
Bergse Dorpsstraat 11:02 11:17 11:32 11:47 12:02
C.N.A. Looslaan 11:03 11:18 11:33 11:48 12:03
Bergse Plaslaan 11:04 11:19 11:34 11:49 12:04
Lommerrijk 11:06 11:21 11:36 11:51 12:06
Kootsekade 11:07 11:22 11:37 11:52 12:07
Station Noord 11:08 11:23 11:38 11:53 12:08
Soetendaalseweg 11:09 11:24 11:39 11:54 12:09
Van den Hoonaardstraat 11:11 11:26 11:41 11:56 12:11
Eudokiaplein 11:12 11:27 11:42 11:57 12:12
Noordsingel 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15
Heer Bokelweg 11:17 11:32 11:47 12:02 12:17
Weena 11:20 11:35 11:50 12:05 12:20
Rotterdam Centraal perron A 11:23 11:38 11:53 12:08 12:23
Kruisplein 11:24 11:39 11:54 12:09 12:24
Eendrachtsplein 11:26 11:41 11:56 12:11 12:26
Bloemkwekersstraat 11:27 11:42 11:57 12:12 12:27
Mathenesserlaan 11:28 11:43 11:58 12:13 12:28
's-Gravendijkwal 11:29 11:44 11:59 12:14 12:29
Claes de Vrieselaan 11:30 11:45 12:00 12:15 12:30
Heemraadsplein 11:31 11:46 12:01 12:16 12:31
Ruilstraat 11:33 11:48 12:03 12:18 12:33
Delfshaven 11:35 11:50 12:05 12:20 12:35
Van Duylstraat 11:36 11:51 12:06 12:21 12:36
Zeilmakersstraat 11:37 11:52 12:07 12:22 12:37
Marconiplein 11:40 11:55 12:10 12:25 12:40

Lijnennetkaart Tramlijn 4

p341