Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling tramlijn 4

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Burg. Van Kempensingel 13:43 13:58 14:13 14:28 14:43
De Montignyplein 13:43 13:58 14:13 14:28 14:43
Liduinaplein 13:44 13:59 14:14 14:29 14:44
Bergse Dorpsstraat 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45
C.N.A. Looslaan 13:46 14:01 14:16 14:31 14:46
Bergse Plaslaan 13:47 14:02 14:17 14:32 14:47
Lommerrijk 13:49 14:04 14:19 14:34 14:49
Kootsekade 13:50 14:05 14:20 14:35 14:50
Station Noord 13:51 14:06 14:21 14:36 14:51
Soetendaalseweg 13:52 14:07 14:22 14:37 14:52
Van den Hoonaardstraat 13:54 14:09 14:24 14:39 14:54
Eudokiaplein 13:56 14:11 14:26 14:41 14:56
Noordsingel 13:59 14:14 14:29 14:44 14:59
Heer Bokelweg 14:01 14:16 14:31 14:46 15:01
Weena 14:04 14:19 14:34 14:49 15:04
Rotterdam Centraal perron A 14:07 14:22 14:37 14:52 15:07
Kruisplein 14:08 14:23 14:38 14:53 15:08
Eendrachtsplein 14:10 14:25 14:40 14:55 15:10
Bloemkwekersstraat 14:11 14:26 14:41 14:56 15:11
Mathenesserlaan 14:12 14:27 14:42 14:57 15:12
's-Gravendijkwal 14:13 14:28 14:43 14:58 15:13
Claes de Vrieselaan 14:14 14:29 14:44 14:59 15:14
Heemraadsplein 14:16 14:31 14:46 15:01 15:16
Ruilstraat 14:17 14:32 14:47 15:02 15:17
Delfshaven 14:20 14:35 14:50 15:05 15:20
Van Duylstraat 14:21 14:36 14:51 15:06 15:21
Zeilmakersstraat 14:22 14:37 14:52 15:07 15:22
Marconiplein 14:25 14:40 14:55 15:10 15:25

Lijnennetkaart Tramlijn 4

p341