Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling tramlijn 4

Selecteer een vervoersmethode en lijn

  • Tramlijn 20, 21, 23, 24, 25, 4, 7, 8 - Tramlijnen: 4,7,8,20,21,23,24 en 25 van 2 maart t/m 9 april omgeleid door spoorwerkzaamheden . Lees meer >
Halte Vertrektijden
Beurs 12:44 12:54
Lijnbaan 12:45 12:55
Eendrachtsplein 12:47 12:57
Bloemkwekersstraat 12:48 12:58
Mathenesserlaan 12:49 12:59
's-Gravendijkwal 12:50 13:00
Claes de Vrieselaan 12:51 13:01
Heemraadsplein 12:53 13:03
Ruilstraat 12:54 13:04
Delfshaven 12:57 13:07
Van Duylstraat 12:58 13:08
Zeilmakersstraat 12:59 13:09
Marconiplein 13:02 13:12
Burg. Van Kempensingel 12:38 12:48 12:58
De Montignyplein 12:38 12:48 12:58
Liduinaplein 12:39 12:49 12:59
Bergse Dorpsstraat 12:40 12:50 13:00
C.N.A. Looslaan 12:41 12:51 13:01
Bergse Plaslaan 12:42 12:52 13:02
Lommerrijk 12:43 12:54 13:04
Kootsekade 12:44 12:55 13:05
Station Noord 12:45 12:56 13:06
Soetendaalseweg 12:46 12:57 13:07
Van den Hoonaardstraat 12:48 12:59 13:09
Eudokiaplein 12:50 13:01 13:11
Noordsingel 12:53 13:04 13:14
Heer Bokelweg 12:55 13:06 13:16
Weena 12:58 13:09 13:19
Rotterdam Centraal perron D 13:01 13:12 13:22

Tramlijn 20, 21, 23, 24, 25, 4, 7, 8 - Tramlijnen: 4,7,8,20,21,23,24 en 25 van 2 maart t/m 9 april omgeleid door spoorwerkzaamheden

Lijn Richting Van Tot  
20,23,25,4,7,8,21,24
Diverse richtingen

Tramlijnen: 4,7,8,20,21,23,24 en 25 van 2 maart t/m 9 april omgeleid door spoorwerkzaamheden

02 maart 2015
05:00
10 april 2015
02:00
Meer info

Door werkzaamheden aan het spoor rijden de tramlijnen 4, 7, 8, 20, 21, 23, 24 en 25 van maandag 2 maart t/m donderdag 9 april een gewijzigde route.

 

Tramlijn 4 rijdt tussen Molenlaan en Rotterdam Centraal vice versa.

Tramlijn 4 rijdt tussen Marconiplein en Lijnbaan vice versa en verder als tramlijn 8 naar Spangen.

Vervallen halte: Kruisplein

Vervangende halte: Lijnbaan

 

Tramlijn 7 rijdt een gewijzigde route tussen Woudestein en Willemsplein vice versa.

Vervallen haltes: Weena, Rotterdam Centraal, Kruisplein

Vervangende haltes: Stadhuis, Lijnbaan

 

Tramlijn 8 rijdt tussen Kleiweg en Rotterdam Centraal vice versa.

Tramlijn 8 rijdt tussen Spangen en Lijnbaan vice versa en verder als tram 4 naar Marconiplein.

Vervallen halte: Kruisplein

Vervangende halte: Lijnbaan.

 

Tramlijn 20 rijdt alleen doordeweeks tijdens de spitsuren

Tramlijn 20 rijdt een gewijzigde route tussen Rotterdam Centaal en Lombardijen vice versa.

Vervallen haltes: Lijnbaan, Kruisplein

Vervangende haltes: Stadhuis, Weena

 

Tramlijn 21 rijdt een gewijzigde route tussen De Esch en Woudhoek vice versa.

Tramlijn 24 rijdt een gewijzigde route tussen De Esch en Holy vice versa.

Vervallen haltes: Stadhuis, Weena, Rotterdam Centraal, Kruisplein, Tiendplein, 1e Middellandstraat, Vierambachtsstraat, Mathenesserplein.

Vervangende haltes: Lijnbaan, Eendrachtsplein, Bloemkwekersstraat, 's-Gravendijkwal, Claes de Vrieselaan, Heemraadsplein, Hooidrift, Mathenesserplein.

Pendelbussen 721 en 724 rijden vanaf Rotterdam Centraal (Conradstraat) via de West-Kruiskade een deel van de routes van de tramlijnen 21,23 en 24.

 

Tramlijn 23 rijdt een ingekorte route tussen Beverwaard en Rotterdam Centraal .

Vervallen haltes: Kruisplein, Tiendplein, 1e Middellandstraat, Vierambachtsstraat, Mathenesserplein, Mathenesserbrug, P.C. Hooftplein, Marconiplein.

Pendelbussen 721 en 724 rijden vanaf Rotterdam Centraal (Conradstraat) via de West-Kruiskade een deel van de routes van de tramlijnen 21,23 en 24.

Tramlijn 25 rijdt een gewijzigde route tussen Carnisselande en Schiebroek vice versa.

Vervallen haltes: Lijnbaan en Kruisplein.

Vervangende haltes: Weena en Stadhuis.

 

Pendelbus 721 rijdt in één richting het rondje Rotterdam Centraal (Conradstraat perron FF) via halte Kruisplein, halte Tiendplein(overstap mogelijkheid op pendelbus 724 bij tijdelijke halte Henegouwerlaan), Henegouwerlaan, Weena, Rotterdam Centraal.

Pendelbus 721 rijdt 4 keer per uur.

Pendelbus 724 rijdt van Rotterdam Centraal (Conradstraat perron EE) via tijdelijke halte Henegouwerlaan en haltes 1e Middellandstraat, Vierambachtsstraat, Mathenesserplein (overstap mogelijkheid op tram) naar Marconiplein vice versa.

Pendelbus 724 rijdt doordweeks tot 19.00 uur 12 keer per uur, in de avond en in het weekend 8 keer per uur.

Lijnennetkaart Tramlijn 4

p341