Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling tramlijn 23

Selecteer een vervoersmethode en lijn

  • Tramlijn 23, 25, 8 - Werkzaamheden aan het spoor voor Tram 8, 23 en 25 Schiedamsedijk / Leuvehaven. Lees meer >
  • Tramlijn 20, 23, 25, 8 - Werkzaamheden aan het spoor Schiedamsedijk / Leuvehaven. Lees meer >
Halte Vertrektijden
Opstelspoor Limbrichthoek 14:43 14:53 15:03 15:13 15:23
Limbrichthoek 14:44 14:54 15:04 15:14 15:24
Beverwaardseweg 14:45 14:55 15:05 15:15 15:25
Schinnenbaan 14:46 14:56 15:06 15:16 15:26
Oude Watering 14:47 14:57 15:07 15:17 15:27
Croystraat 14:48 14:58 15:08 15:18 15:28
P+R Beverwaard 14:49 14:59 15:09 15:19 15:29
Akkeroord 14:51 15:01 15:11 15:21 15:31
Grote Hagen 14:53 15:03 15:13 15:23 15:33
Prinsenplein 14:54 15:04 15:14 15:24 15:34
Antonius IJsselmonde 14:55 15:05 15:15 15:25 15:35
Dwarsdijk 14:57 15:07 15:17 15:27 15:37
Noorderhelling 14:59 15:09 15:19 15:29 15:39
Stadion Feyenoord 15:01 15:11 15:21 15:31 15:41
Varkenoordseviaduct 15:03 15:13 15:23 15:33 15:43
Vuurplaat 15:05 15:15 15:25 15:35 15:45
Lodewijk Pincoffsweg 15:06 15:16 15:26 15:36 15:46
Wilhelminaplein 15:08 15:18 15:28 15:38 15:48
Vasteland 15:12 15:22 15:32 15:42 15:52
Museumpark 15:14 15:24 15:34 15:44 15:54
Eendrachtsplein 15:15 15:25 15:35 15:45 15:55
Kruisplein 15:16 15:26 15:36 15:46 15:56
Rotterdam Centraal perron A 15:20 15:30 15:40 15:50 16:00
Kruisplein 15:21 15:31 15:41 15:51 16:01
Tiendplein 15:23 15:33 15:43 15:53 16:03
1e Middellandstraat 15:24 15:34 15:44 15:54 16:04
Vierambachtsstraat 15:26 15:36 15:46 15:56 16:06
Mathenesserplein 15:28 15:38 15:48 15:58 16:08
Mathenesserbrug 15:30 15:40 15:50 16:00 16:10
P.C. Hooftplein 15:32 15:42 15:52 16:02 16:12
Marconiplein 15:34 15:44 15:54 16:04 16:14

Tramlijn 23, 25, 8 - Werkzaamheden aan het spoor voor Tram 8, 23 en 25 Schiedamsedijk / Leuvehaven

Lijn Richting Van Tot  
23,25,8
Diverse richtingen

Werkzaamheden aan het spoor voor Tram 8, 23 en 25

14 juli 2014
05:00
28 juli 2014
01:00
Meer info

Door werkzaamheden aan het spoor Schiedamsedijk / Leuvehaven rijden de tramlijnen 8, 23 en 25 van 14 jul t/m 27 jul via Eendrachtsweg.

 

Vervallen haltes tram 8 beide richtingen:

- Lijnbaan

- Leuvehaven

- Beurs

- Vasteland

 

Vervangende haltes tram 8 beide richtingen:

- Eendrachstplein

- Museumpark

 

Vervallen haltes tram 23 beide richtingen:

- Stadhuis

- Beurs

-Leuvehaven

 

Vervangende haltes tram 23 beide richtingen:

- Eendrachstplein

- Museumpark

- Vasteland

 

Vervallen haltes tram 25 beide richtingen:

- Beurs

- Leuvehaven

- Lijnbaan

 

Vervangende haltes tram 25 beide richtingen:

- Eendrachstplein

- Museumpark

- Vasteland

Tramlijn 20, 23, 25, 8 - Werkzaamheden aan het spoor Schiedamsedijk / Leuvehaven

Lijn Richting Van Tot  
20,23,25,8
Diverse richtingen

Werkzaamheden aan het spoor Omleiding

28 juli 2014
05:00
04 augustus 2014
01:00
Meer info

Door werkzaamheden aan het spoor Schiedamsedijk / Leuvehaven is op de tramlijnen 8, 20, 23 en 25 van 28 jul t/m 4 aug een omleiding of rijden in zijn geheel niet.

 

Tram 20 wordt opgeheven:

Maak gebruik van tram 2 tot Maashaven en dan metrolijn D of E.

 

Tram 23:

Beverwaard tot Wilhelminaplein, het traject Wilhelminaplein - Marconiplein vervalt.

Maak gebruik van Metro D of E naar Beurs of Rotterdam Centraal en dan tramlijn 21/24.

 

Tram 25:

Rijdt in twee delen, Schiebroek - Rotterdam Centraal en Carnisselande - Maashaven.

Maak gebruik tussen Rotterdam Centraal en de Maashaven metro D of E.

Halte Beijerlandselaan vervalt gebruik halte Randweg tram 2.

 

Tram 8:

Rijdt via Mauritsweg en Eendrachtsweg.

 

Vervallen haltes tram 8 beide richtingen:

- Lijnbaan

- Coolsingel

- Leuvehaven

- Vasteland

 

Vervangende haltes tram 8 beide richtingen:

- Museumpark

- Eendrachstplein

 

 

 

Lijnennetkaart Tramlijn 23

p341