Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling tramlijn 23

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Opstelspoor Limbrichthoek 09:36 09:44 09:51 09:59 10:06
Limbrichthoek 09:37 09:45 09:52 10:00 10:07
Beverwaardseweg 09:38 09:46 09:53 10:01 10:08
Schinnenbaan 09:39 09:47 09:54 10:02 10:09
Oude Watering 09:40 09:48 09:55 10:03 10:10
Croystraat 09:41 09:49 09:56 10:04 10:11
P+R Beverwaard 09:43 09:51 09:58 10:06 10:13
Akkeroord 09:45 09:53 10:00 10:08 10:15
Keizerswaard 09:47 09:55 10:02 10:10 10:17
Prinsenplein 09:48 09:56 10:03 10:11 10:18
Antonius IJsselmonde 09:50 09:58 10:05 10:13 10:20
Dwarsdijk 09:52 10:00 10:07 10:15 10:22
Noorderhelling 09:54 10:02 10:09 10:17 10:24
Stadion Feyenoord 09:56 10:04 10:11 10:19 10:26
Varkenoordseviaduct 09:58 10:06 10:13 10:21 10:28
Vuurplaat 10:00 10:08 10:15 10:23 10:30
Lodewijk Pincoffsweg 10:01 10:09 10:16 10:24 10:31
Wilhelminaplein 10:03 10:11 10:18 10:26 10:33
Leuvehaven 10:06 10:14 10:21 10:29 10:36
Beurs 10:08 10:16 10:23 10:31 10:38
Stadhuis 10:11 10:19 10:26 10:34 10:41
Weena 10:13 10:21 10:28 10:36 10:43
Rotterdam Centraal perron A 10:16 10:24 10:31 10:39 10:46
Kruisplein 10:17 10:25 10:32 10:40 10:47
Tiendplein 10:18 10:26 10:33 10:41 10:48
1e Middellandstraat 10:20 10:28 10:35 10:43 10:50
Vierambachtsstraat 10:21 10:29 10:36 10:44 10:51
Mathenesserplein 10:23 10:31 10:38 10:46 10:53
Mathenesserbrug 10:25 10:33 10:40 10:48 10:55
P.C. Hooftplein 10:27 10:35 10:42 10:50 10:57
Marconiplein 10:29 10:37 10:44 10:52 10:59

Lijnennetkaart Tramlijn 23

p341