Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling tramlijn 23

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Opstelspoor Limbrichthoek 16:14 16:24 16:34 16:44 16:54
Limbrichthoek 16:15 16:25 16:35 16:45 16:55
Beverwaardseweg 16:16 16:26 16:36 16:46 16:56
Schinnenbaan 16:17 16:27 16:37 16:47 16:57
Oude Watering 16:18 16:28 16:38 16:48 16:58
Croystraat 16:19 16:29 16:39 16:49 16:59
P+R Beverwaard 16:20 16:30 16:40 16:50 17:00
Akkeroord 16:22 16:32 16:42 16:52 17:02
Grote Hagen 16:24 16:34 16:44 16:54 17:04
Prinsenplein 16:25 16:35 16:45 16:55 17:05
Antonius IJsselmonde 16:26 16:36 16:46 16:56 17:06
Dwarsdijk 16:28 16:38 16:48 16:58 17:08
Noorderhelling 16:30 16:40 16:50 17:00 17:10
Stadion Feyenoord 16:32 16:42 16:52 17:02 17:12
Varkenoordseviaduct 16:34 16:44 16:54 17:04 17:14
Vuurplaat 16:36 16:46 16:56 17:06 17:16
Lodewijk Pincoffsweg 16:37 16:47 16:57 17:07 17:17
Wilhelminaplein 16:39 16:49 16:59 17:09 17:19
Leuvehaven 16:41 16:51 17:01 17:11 17:21
Beurs 16:43 16:53 17:03 17:13 17:23
Stadhuis 16:46 16:56 17:06 17:16 17:26
Weena 16:48 16:58 17:08 17:18 17:28
Rotterdam Centraal perron A 16:51 17:01 17:11 17:21 17:31
Kruisplein 16:52 17:02 17:12 17:22 17:32
Tiendplein 16:54 17:04 17:14 17:24 17:34
1e Middellandstraat 16:55 17:05 17:15 17:25 17:35
Vierambachtsstraat 16:56 17:06 17:16 17:26 17:36
Mathenesserplein 16:58 17:08 17:18 17:28 17:38
Mathenesserbrug 17:00 17:10 17:20 17:30 17:40
P.C. Hooftplein 17:02 17:12 17:22 17:32 17:42
Marconiplein 17:04 17:14 17:24 17:34 17:44

Lijnennetkaart Tramlijn 23

p341