Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling tramlijn 23

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Opstelspoor Limbrichthoek 22:16 22:31 22:46 23:01 23:16
Limbrichthoek 22:17 22:32 22:47 23:02 23:17
Beverwaardseweg 22:18 22:33 22:48 23:03 23:18
Schinnenbaan 22:19 22:34 22:49 23:04 23:19
Oude Watering 22:20 22:35 22:50 23:05 23:20
Croystraat 22:21 22:36 22:51 23:06 23:21
P+R Beverwaard 22:23 22:38 22:53 23:08 23:23
Akkeroord 22:24 22:39 22:54 23:09 23:24
Keizerswaard 22:27 22:42 22:57 23:12 23:27
Prinsenplein 22:28 22:43 22:58 23:13 23:28
Antonius IJsselmonde 22:30 22:45 23:00 23:15 23:30
Dwarsdijk 22:32 22:47 23:02 23:17 23:32
Noorderhelling 22:34 22:49 23:04 23:19 23:34
Stadion Feyenoord 22:36 22:51 23:06 23:21 23:36
Varkenoordseviaduct 22:38 22:53 23:08 23:23 23:38
Vuurplaat 22:40 22:55 23:10 23:25 23:40
Lodewijk Pincoffsweg 22:41 22:56 23:11 23:26 23:41
Wilhelminaplein 22:43 22:58 23:13 23:28 23:43
Leuvehaven 22:45 23:00 23:15 23:30 23:45
Beurs 22:47 23:02 23:17 23:32 23:47
Stadhuis 22:50 23:05 23:20 23:35 23:50
Weena 22:51 23:06 23:21 23:36 23:51
Rotterdam Centraal perron A 22:54 23:09 23:24 23:39 23:54
Kruisplein 22:55 23:10 23:25 23:40 23:55
Tiendplein 22:56 23:11 23:26 23:41 23:56
1e Middellandstraat 22:58 23:13 23:28 23:43 23:58
Vierambachtsstraat 22:59 23:14 23:29 23:44 23:59
Mathenesserplein 23:01 23:16 23:31 23:46 00:01
Mathenesserbrug 23:03 23:18 23:33 23:48 00:03
P.C. Hooftplein 23:05 23:20 23:35 23:50 00:05
Marconiplein 23:07 23:22 23:37 23:52 00:07

Lijnennetkaart Tramlijn 23

p341