Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling tramlijn 23

Selecteer een vervoersmethode en lijn

  • Tramlijn 20, 23, 25, 8 - Werkzaamheden aan het spoor en Erasmusbrug tram 8, 20, 23 en 25 . Lees meer >
Halte Vertrektijden
Opstelspoor Limbrichthoek 16:11 16:23 16:33 16:42 16:53
Limbrichthoek 16:12 16:24 16:34 16:43 16:54
Beverwaardseweg 16:13 16:25 16:35 16:44 16:55
Schinnenbaan 16:14 16:26 16:36 16:45 16:56
Oude Watering 16:15 16:27 16:37 16:46 16:57
Croystraat 16:16 16:28 16:38 16:47 16:58
P+R Beverwaard 16:17 16:29 16:39 16:48 16:59
Akkeroord 16:19 16:31 16:41 16:50 17:01
Grote Hagen 16:21 16:33 16:43 16:52 17:03
Prinsenplein 16:22 16:34 16:44 16:53 17:04
Antonius IJsselmonde 16:23 16:35 16:45 16:54 17:05
Dwarsdijk 16:25 16:37 16:47 16:56 17:07
Noorderhelling 16:27 16:39 16:49 16:58 17:09
Stadion Feyenoord 16:29 16:41 16:51 17:00 17:11
Varkenoordseviaduct 16:31 16:43 16:53 17:02 17:13
Vuurplaat 16:33 16:45 16:55 17:04 17:15
Lodewijk Pincoffsweg 16:34 16:46 16:56 17:05 17:16
Wilhelminaplein 16:36 16:48 16:58 17:07 17:18

Tramlijn 20, 23, 25, 8 - Werkzaamheden aan het spoor en Erasmusbrug tram 8, 20, 23 en 25

Lijn Richting Van Tot  
20,23,25,8
Diverse richtingen

Werkzaamheden aan het spoor en Erasmusbrug tram 8, 20, 23 en 25

18 augustus 2014
05:00
31 augustus 2014
01:00
Meer info

Door werkzaamheden is op de tramlijnen 8, 20, 23 en 25 van 18 aug tot 31 aug een omleiding ingesteld, of rijden in zijn geheel niet.

 

Tram 20:

Deze rijdt in zijn geheel niet, maak gebruik van tram 2 tot Maashaven en dan metro D of E.

 

Tram 23:

Beverwaard tot Wilhelminaplein het traject Wilhelminaplein - Marconiplein vervalt.

Maak gebruik van metro D of E naar Beurs of Rotterdam Centraal en dan tram 21 of 24.

 

Tram 25:

Deze rijdt in twee delen, Schiebroek - Rotterdam Centraal en Carnisselanden - Maashaven maak vandaar gebruik metro D of E.

Halte Beijerlandselaan vervalt maak gebruik halte Randweg tram 2

 

Tram8:

Rijdt via Mauritsweg en Eendrachtsweg.

 

Vervallen haltes tram 8 beide richtingen:

- Lijnbaan

- Coolsingel

- Leuvehaven

- Vasteland

 

Vervangende haltes tram 8 beide richtingen:

- Eendrachstplein

- Musuempark

 

 

 

Lijnennetkaart Tramlijn 23

p341