Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling tramlijn 23

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Opstelspoor Limbrichthoek 07:14 07:22 07:29 07:37 07:44
Limbrichthoek 07:15 07:23 07:30 07:38 07:45
Beverwaardseweg 07:16 07:24 07:31 07:39 07:46
Schinnenbaan 07:17 07:25 07:32 07:40 07:47
Oude Watering 07:18 07:26 07:33 07:41 07:48
Croystraat 07:19 07:27 07:34 07:42 07:49
P+R Beverwaard 07:21 07:29 07:36 07:44 07:51
Akkeroord 07:23 07:31 07:38 07:46 07:53
Grote Hagen 07:25 07:33 07:40 07:48 07:55
Prinsenplein 07:26 07:34 07:41 07:49 07:56
Antonius IJsselmonde 07:27 07:35 07:42 07:50 07:57
Dwarsdijk 07:29 07:37 07:44 07:52 07:59
Noorderhelling 07:32 07:40 07:47 07:55 08:02
Stadion Feyenoord 07:34 07:42 07:49 07:57 08:04
Varkenoordseviaduct 07:36 07:44 07:51 07:59 08:06
Vuurplaat 07:38 07:46 07:53 08:01 08:08
Lodewijk Pincoffsweg 07:39 07:47 07:54 08:02 08:09
Wilhelminaplein 07:41 07:49 07:56 08:04 08:11
Leuvehaven 07:44 07:52 07:59 08:07 08:14
Beurs 07:46 07:54 08:01 08:09 08:16
Stadhuis 07:49 07:57 08:04 08:12 08:19
Weena 07:51 07:59 08:06 08:14 08:21
Rotterdam Centraal perron A 07:54 08:02 08:09 08:17 08:24
Kruisplein 07:55 08:03 08:10 08:18 08:25
Tiendplein 07:57 08:05 08:12 08:20 08:27
1e Middellandstraat 07:58 08:06 08:13 08:21 08:28
Vierambachtsstraat 07:59 08:07 08:14 08:22 08:29
Mathenesserplein 08:01 08:09 08:16 08:24 08:31
Mathenesserbrug 08:03 08:11 08:18 08:26 08:33
P.C. Hooftplein 08:05 08:13 08:20 08:28 08:35
Marconiplein 08:07 08:15 08:22 08:30 08:37
p341