Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling tramlijn 23

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Opstelspoor Limbrichthoek 15:33 15:43 15:53 16:04 16:14
Limbrichthoek 15:34 15:44 15:54 16:05 16:15
Beverwaardseweg 15:35 15:45 15:55 16:06 16:16
Schinnenbaan 15:36 15:46 15:56 16:07 16:17
Oude Watering 15:37 15:47 15:57 16:08 16:18
Croystraat 15:38 15:48 15:58 16:09 16:19
P+R Beverwaard 15:39 15:49 15:59 16:10 16:20
Akkeroord 15:41 15:51 16:01 16:12 16:22
Grote Hagen 15:43 15:53 16:03 16:14 16:24
Prinsenplein 15:44 15:54 16:04 16:15 16:25
Antonius IJsselmonde 15:45 15:55 16:05 16:16 16:26
Dwarsdijk 15:47 15:57 16:07 16:18 16:28
Noorderhelling 15:50 16:00 16:09 16:20 16:30
Stadion Feyenoord 15:52 16:02 16:11 16:22 16:32
Varkenoordseviaduct 15:54 16:04 16:13 16:24 16:34
Vuurplaat 15:56 16:06 16:15 16:26 16:36
Lodewijk Pincoffsweg 15:57 16:07 16:16 16:27 16:37
Wilhelminaplein 15:59 16:09 16:18 16:29 16:39
Leuvehaven 16:01 16:11 16:20 16:31 16:41
Beurs 16:03 16:13 16:22 16:33 16:43
Stadhuis 16:06 16:16 16:25 16:36 16:46
Weena 16:08 16:18 16:27 16:38 16:48
Rotterdam Centraal perron A 16:11 16:21 16:30 16:41 16:51
Kruisplein 16:12 16:22 16:31 16:42 16:52
Tiendplein 16:14 16:24 16:33 16:44 16:54
1e Middellandstraat 16:15 16:25 16:34 16:45 16:55
Vierambachtsstraat 16:16 16:26 16:35 16:46 16:56
Mathenesserplein 16:18 16:28 16:37 16:48 16:58
Mathenesserbrug 16:20 16:30 16:39 16:50 17:00
P.C. Hooftplein 16:22 16:32 16:41 16:52 17:02
Marconiplein 16:24 16:34 16:43 16:54 17:04

Lijnennetkaart Tramlijn 23

p341