Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling tramlijn 23

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Opstelspoor Limbrichthoek 23:24 23:39
Limbrichthoek 23:25 23:40
Beverwaardseweg 23:26 23:41
Schinnenbaan 23:27 23:42
Oude Watering 23:28 23:43
Croystraat 23:29 23:44
P+R Beverwaard 23:30 23:45
Akkeroord 23:32 23:47
Grote Hagen 23:34 23:49
Prinsenplein 23:35 23:50
Antonius IJsselmonde 23:36 23:51
Dwarsdijk 23:38 23:53
Noorderhelling 23:40 23:55
Stadion Feyenoord 23:42 23:57
Varkenoordseviaduct 23:44 23:59
Vuurplaat 23:46 00:01
Lodewijk Pincoffsweg 23:47 00:02
Wilhelminaplein 23:49 00:04
Leuvehaven 23:51 00:06
Beurs 23:53 00:08
Stadhuis 23:56 00:11
Weena 23:57 00:12
Rotterdam Centraal perron A 00:00 00:15
Kruisplein 00:01 00:16
Tiendplein 00:03 00:18
1e Middellandstraat 00:04 00:19
Vierambachtsstraat 00:05 00:20
Mathenesserplein 00:07 00:22
Mathenesserbrug 00:09 00:24
P.C. Hooftplein 00:11 00:26
Marconiplein 00:13 00:28

Lijnennetkaart Tramlijn 23

p341