Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling tramlijn 23

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Opstelspoor Limbrichthoek 09:59 10:06 10:14 10:21 10:29
Limbrichthoek 10:00 10:07 10:15 10:22 10:30
Beverwaardseweg 10:01 10:08 10:16 10:23 10:31
Schinnenbaan 10:02 10:09 10:17 10:24 10:32
Oude Watering 10:03 10:10 10:18 10:25 10:33
Croystraat 10:04 10:11 10:19 10:26 10:34
P+R Beverwaard 10:06 10:13 10:21 10:28 10:36
Akkeroord 10:08 10:15 10:23 10:30 10:38
Keizerswaard 10:10 10:17 10:25 10:32 10:40
Prinsenplein 10:11 10:18 10:26 10:33 10:41
Antonius IJsselmonde 10:13 10:20 10:28 10:35 10:43
Dwarsdijk 10:15 10:22 10:30 10:37 10:45
Noorderhelling 10:17 10:24 10:32 10:39 10:47
Stadion Feyenoord 10:19 10:26 10:34 10:41 10:49
Varkenoordseviaduct 10:21 10:28 10:36 10:43 10:51
Vuurplaat 10:23 10:30 10:38 10:45 10:53
Lodewijk Pincoffsweg 10:24 10:31 10:39 10:46 10:54
Wilhelminaplein 10:26 10:33 10:41 10:48 10:56
Leuvehaven 10:29 10:36 10:44 10:51 10:59
Beurs 10:31 10:38 10:46 10:53 11:01
Stadhuis 10:34 10:41 10:49 10:56 11:04
Weena 10:36 10:43 10:51 10:58 11:06
Rotterdam Centraal perron A 10:39 10:46 10:54 11:01 11:09
Kruisplein 10:40 10:47 10:55 11:02 11:10
Tiendplein 10:41 10:48 10:56 11:03 11:11
1e Middellandstraat 10:43 10:50 10:58 11:05 11:13
Vierambachtsstraat 10:44 10:51 10:59 11:06 11:14
Mathenesserplein 10:46 10:53 11:01 11:08 11:16
Mathenesserbrug 10:48 10:55 11:03 11:10 11:18
P.C. Hooftplein 10:50 10:57 11:05 11:12 11:20
Marconiplein 10:52 10:59 11:07 11:14 11:22

Lijnennetkaart Tramlijn 23

p341