Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling tramlijn 23

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Opstelspoor Limbrichthoek 19:31 19:46 20:01 20:16 20:31
Limbrichthoek 19:32 19:47 20:02 20:17 20:32
Beverwaardseweg 19:33 19:48 20:03 20:18 20:33
Schinnenbaan 19:34 19:49 20:04 20:19 20:34
Oude Watering 19:35 19:50 20:05 20:20 20:35
Croystraat 19:36 19:51 20:06 20:21 20:36
P+R Beverwaard 19:38 19:53 20:08 20:23 20:38
Akkeroord 19:39 19:54 20:09 20:24 20:39
Keizerswaard 19:42 19:57 20:12 20:27 20:42
Prinsenplein 19:43 19:58 20:13 20:28 20:43
Antonius IJsselmonde 19:45 20:00 20:15 20:30 20:45
Dwarsdijk 19:47 20:02 20:17 20:32 20:47
Noorderhelling 19:49 20:04 20:19 20:34 20:49
Stadion Feyenoord 19:51 20:06 20:21 20:36 20:51
Varkenoordseviaduct 19:53 20:08 20:23 20:38 20:53
Vuurplaat 19:55 20:10 20:25 20:40 20:55
Lodewijk Pincoffsweg 19:56 20:11 20:26 20:41 20:56
Wilhelminaplein 19:58 20:13 20:28 20:43 20:58
Leuvehaven 20:00 20:15 20:30 20:45 21:00
Beurs 20:02 20:17 20:32 20:47 21:02
Stadhuis 20:05 20:20 20:35 20:50 21:05
Weena 20:06 20:21 20:36 20:51 21:06
Rotterdam Centraal perron A 20:09 20:24 20:39 20:54 21:09
Kruisplein 20:10 20:25 20:40 20:55 21:10
Tiendplein 20:11 20:26 20:41 20:56 21:11
1e Middellandstraat 20:13 20:28 20:43 20:58 21:13
Vierambachtsstraat 20:14 20:29 20:44 20:59 21:14
Mathenesserplein 20:16 20:31 20:46 21:01 21:16
Mathenesserbrug 20:18 20:33 20:48 21:03 21:18
P.C. Hooftplein 20:20 20:35 20:50 21:05 21:20
Marconiplein 20:22 20:37 20:52 21:07 21:22

Lijnennetkaart Tramlijn 23

p341