Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling tramlijn 23

Selecteer een vervoersmethode en lijn

  • Tramlijn 21, 23 en 24 - Door rioleringswerkzaamheden.. Lees meer >
Halte Vertrektijden
Opstelspoor Limbrichthoek 06:18 06:35 06:50 07:05 07:20
Limbrichthoek 06:19 06:36 06:51 07:06 07:21
Beverwaardseweg 06:20 06:37 06:52 07:07 07:22
Schinnenbaan 06:21 06:38 06:53 07:08 07:23
Oude Watering 06:22 06:39 06:54 07:09 07:24
Croystraat 06:23 06:40 06:55 07:10 07:25
P+R Beverwaard 06:24 06:41 06:56 07:11 07:26
Akkeroord 06:26 06:43 06:58 07:13 07:28
Grote Hagen 06:28 06:45 07:00 07:15 07:30
Prinsenplein 06:29 06:46 07:01 07:16 07:31
Antonius IJsselmonde 06:30 06:47 07:02 07:17 07:32
Dwarsdijk 06:32 06:49 07:04 07:19 07:34
Noorderhelling 06:34 06:51 07:06 07:21 07:36
Stadion Feyenoord 06:36 06:53 07:08 07:23 07:38
Varkenoordseviaduct 06:38 06:55 07:10 07:25 07:40
Vuurplaat 06:39 06:56 07:11 07:26 07:41
Lodewijk Pincoffsweg 06:40 06:57 07:12 07:27 07:42
Wilhelminaplein 06:42 06:59 07:14 07:29 07:44
Leuvehaven 06:44 07:01 07:16 07:31 07:46
Beurs 06:46 07:03 07:18 07:33 07:48
Stadhuis 06:49 07:06 07:21 07:36 07:51
Weena 06:50 07:07 07:22 07:37 07:52
Rotterdam Centraal perron A 06:53 07:10 07:25 07:40 07:55
Kruisplein 06:54 07:11 07:26 07:41 07:56
Tiendplein 06:56 07:13 07:28 07:43 07:58
1e Middellandstraat 06:57 07:14 07:29 07:44 07:59
Claes de Vrieselaan 06:59 07:16 07:31 07:46 08:01
Heemraadsplein 07:00 07:17 07:32 07:47 08:02
Hooidrift 07:01 07:18 07:33 07:48 08:03
Mathenesserplein 07:02 07:19 07:34 07:49 08:04
Mathenesserbrug 07:04 07:21 07:36 07:51 08:06
P.C. Hooftplein 07:06 07:23 07:38 07:53 08:08
Marconiplein 07:08 07:25 07:40 07:55 08:10

Tramlijn 21, 23 en 24 - Door rioleringswerkzaamheden.

Lijn Richting Van Tot  
23,21,24
Diverse richtingen

Gewijzigde route en vervallen haltes

14 april 2014
05:00
29 juni 2014
01:00
Meer info

Door werkzaamheden aan het riool bij de Vierambachtsstraat rijdt op de tramlijnen 21, 23 en 24 van 14 apr 5:00 uur tot 29 jun 1:00 uur via Claes de Vrieselaan, Mathenesserlaan, Mathenesserplein eigen route vv.

 

Vervallen haltes tram 21, 23 en 24 beide richtingen:

Vierambachtsstraat

Mathenesserplein

 

Vervangende haltes tram 21, 23 en 24 beide richtingen:

Mathenesserlaan bij de Claes de Vrieselaan

Mathenesserlaan bij het Heemraadsplein

Mathenesserlaan bij de Hooidrift

Mathenesserlaan voor het Mathenesserplein

 

Lijnennetkaart Tramlijn 23

p341