Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling tramlijn 23

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Opstelspoor Limbrichthoek 05:35 05:50 06:05 06:20
Limbrichthoek 05:36 05:51 06:06 06:21
Beverwaardseweg 05:37 05:52 06:07 06:22
Schinnenbaan 05:38 05:53 06:08 06:23
Oude Watering 05:39 05:54 06:09 06:24
Croystraat 05:40 05:55 06:10 06:25
P+R Beverwaard 05:42 05:57 06:12 06:25 06:27
Akkeroord 05:44 05:59 06:14 06:27 06:29
Keizerswaard 05:47 06:02 06:17 06:30 06:32
Prinsenplein 05:48 06:03 06:18 06:31 06:33
Antonius IJsselmonde 05:50 06:05 06:20 06:33 06:35
Dwarsdijk 05:52 06:07 06:22 06:35 06:37
Noorderhelling 05:54 06:09 06:24 06:37 06:39
Stadion Feyenoord 05:56 06:11 06:26 06:39 06:41
Varkenoordseviaduct 05:58 06:13 06:28 06:41 06:43
Vuurplaat 06:00 06:15 06:30 06:43 06:45
Lodewijk Pincoffsweg 06:01 06:16 06:31 06:44 06:46
Wilhelminaplein 06:03 06:18 06:33 06:46 06:48
Leuvehaven 06:05 06:20 06:35 06:48 06:50
Beurs 06:07 06:22 06:37 06:50 06:52
Stadhuis 06:10 06:25 06:40 06:53 06:55
Weena 06:11 06:26 06:41 06:54 06:56
Rotterdam Centraal perron A 06:14 06:29 06:44 06:57 06:59
Kruisplein 06:15 06:30 06:45 06:58 07:00
Tiendplein 06:16 06:31 06:46 06:59 07:01
1e Middellandstraat 06:18 06:33 06:48 07:01 07:03
Vierambachtsstraat 06:19 06:34 06:49 07:02 07:04
Mathenesserplein 06:21 06:36 06:51 07:04 07:06
Mathenesserbrug 06:23 06:38 06:53 07:06 07:08
P.C. Hooftplein 06:25 06:40 06:55 07:08 07:10
Marconiplein 06:27 06:42 06:57 07:10 07:12

Lijnennetkaart Tramlijn 23

p341