Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling tramlijn 23

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Opstelspoor Limbrichthoek 07:59 08:07 08:14 08:22 08:29
Limbrichthoek 08:00 08:08 08:15 08:23 08:30
Beverwaardseweg 08:01 08:09 08:16 08:24 08:31
Schinnenbaan 08:02 08:10 08:17 08:25 08:32
Oude Watering 08:03 08:11 08:18 08:26 08:33
Croystraat 08:04 08:12 08:19 08:27 08:34
P+R Beverwaard 08:06 08:14 08:21 08:29 08:36
Akkeroord 08:08 08:16 08:23 08:31 08:38
Grote Hagen 08:10 08:18 08:25 08:33 08:40
Prinsenplein 08:11 08:19 08:26 08:34 08:41
Antonius IJsselmonde 08:12 08:20 08:27 08:35 08:42
Dwarsdijk 08:14 08:22 08:29 08:37 08:44
Noorderhelling 08:17 08:25 08:32 08:40 08:47
Stadion Feyenoord 08:19 08:27 08:34 08:42 08:49
Varkenoordseviaduct 08:21 08:29 08:36 08:44 08:51
Vuurplaat 08:23 08:31 08:38 08:46 08:53
Lodewijk Pincoffsweg 08:24 08:32 08:39 08:47 08:54
Wilhelminaplein 08:26 08:34 08:41 08:49 08:56
Leuvehaven 08:29 08:37 08:44 08:52 08:59
Beurs 08:31 08:39 08:46 08:54 09:01
Stadhuis 08:34 08:42 08:49 08:57 09:04
Weena 08:36 08:44 08:51 08:59 09:06
Rotterdam Centraal perron A 08:39 08:47 08:54 09:02 09:09
Kruisplein 08:40 08:48 08:55 09:03 09:10
Tiendplein 08:42 08:50 08:57 09:05 09:12
1e Middellandstraat 08:43 08:51 08:58 09:06 09:13
Vierambachtsstraat 08:44 08:52 08:59 09:07 09:14
Mathenesserplein 08:46 08:54 09:01 09:09 09:16
Mathenesserbrug 08:48 08:56 09:03 09:11 09:18
P.C. Hooftplein 08:50 08:58 09:05 09:13 09:20
Marconiplein 08:52 09:00 09:07 09:15 09:22

Lijnennetkaart Tramlijn 23

p341