Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling tramlijn 23

Selecteer een vervoersmethode en lijn

  • Tramlijn 21, 23, 24 - Tramlijnen 21,23 en 24 omgeleid vanwege de Mars van de Eenheid bij de Coolsingel. Lees meer >
Halte Vertrektijden
Opstelspoor Limbrichthoek 13:30 13:38 13:45 13:53 14:00
Limbrichthoek 13:31 13:39 13:46 13:54 14:01
Beverwaardseweg 13:32 13:40 13:47 13:55 14:02
Schinnenbaan 13:33 13:41 13:48 13:56 14:03
Oude Watering 13:34 13:42 13:49 13:57 14:04
Croystraat 13:35 13:43 13:50 13:58 14:05
P+R Beverwaard 13:36 13:44 13:51 13:59 14:06
Akkeroord 13:38 13:46 13:53 14:01 14:08
Grote Hagen 13:40 13:48 13:55 14:03 14:10
Prinsenplein 13:41 13:49 13:56 14:04 14:11
Antonius IJsselmonde 13:42 13:50 13:57 14:05 14:12
Dwarsdijk 13:44 13:52 13:59 14:07 14:14
Noorderhelling 13:46 13:54 14:01 14:09 14:16
Stadion Feyenoord 13:48 13:56 14:03 14:11 14:18
Varkenoordseviaduct 13:50 13:58 14:05 14:13 14:20
Vuurplaat 13:52 14:00 14:07 14:15 14:22
Lodewijk Pincoffsweg 13:53 14:01 14:08 14:16 14:23
Wilhelminaplein 13:55 14:03 14:10 14:18 14:25
Leuvehaven 13:58 14:06 14:13 14:21 14:28
Beurs 14:00 14:08 14:15 14:23 14:30
Stadhuis 14:03 14:11 14:18 14:26 14:33
Weena 14:05 14:13 14:20 14:28 14:35
Rotterdam Centraal perron A 14:08 14:16 14:23 14:31 14:38
Kruisplein 14:09 14:17 14:24 14:32 14:39
Tiendplein 14:11 14:19 14:26 14:34 14:41
1e Middellandstraat 14:12 14:20 14:27 14:35 14:42
Vierambachtsstraat 14:14 14:22 14:29 14:37 14:44
Mathenesserplein 14:16 14:24 14:31 14:39 14:46
Mathenesserbrug 14:18 14:26 14:33 14:41 14:48
P.C. Hooftplein 14:20 14:28 14:35 14:43 14:50
Marconiplein 14:22 14:30 14:37 14:45 14:52

Tramlijn 21, 23, 24 - Tramlijnen 21,23 en 24 omgeleid vanwege de Mars van de Eenheid bij de Coolsingel

Lijn Richting Van Tot  
23,21,24
Diverse richtingen

Tramlijnen 21,23 en 24 omgeleid vanwege de Mars van de Eenheid

30 oktober 2014
17:30
30 oktober 2014
21:00
Meer info

Vanwege de Mars van de Eenheid rijden de tramlijnen 21 en 24 van 30 okt 17:30 uur tot 30 okt 21:00 uur in beide richtingen via Goudsesingel, Pompenburg en het Hofplein.

 

Vervallen haltes tram 21 en 24 in beide richtingen:

 

Burgermeester van Walsumweg

Station Blaak

Keizerstraat

Beurs

Stadhuis

 

Vervangende haltes tram 21 beide richtingen:

Geen

 

Ook tramlijn 23 rijdt een aangepaste route in beide richtingen van 18:00 uur tot 21:00 uur via de Van Oldenbarneveltplaats en het Kruisplein.

 

Vervallen haltes tram 23 beide richtingen:

Stadhuis

Weena

Vervangende haltes tram 23 beide richtingen:

Geen

 

Maak zoveel mogelijk gebruik van de metro.

 

Lijnennetkaart Tramlijn 23

p341