Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling tramlijn 23

Selecteer een vervoersmethode en lijn

  • Tramlijn 21, 23 en 24 - Door rioleringswerkzaamheden.. Lees meer >
Halte Vertrektijden
Opstelspoor Limbrichthoek 08:44 08:52 09:00 09:08 09:15
Limbrichthoek 08:45 08:53 09:01 09:09 09:16
Beverwaardseweg 08:46 08:54 09:02 09:10 09:17
Schinnenbaan 08:47 08:55 09:03 09:11 09:18
Oude Watering 08:48 08:56 09:04 09:12 09:19
Croystraat 08:49 08:57 09:05 09:13 09:20
P+R Beverwaard 08:51 08:59 09:06 09:14 09:21
Akkeroord 08:53 09:01 09:08 09:16 09:23
Grote Hagen 08:55 09:03 09:10 09:18 09:25
Prinsenplein 08:56 09:04 09:11 09:19 09:26
Antonius IJsselmonde 08:57 09:05 09:12 09:20 09:27
Dwarsdijk 08:59 09:07 09:14 09:22 09:29
Noorderhelling 09:02 09:09 09:16 09:24 09:31
Stadion Feyenoord 09:04 09:11 09:18 09:26 09:33
Varkenoordseviaduct 09:06 09:13 09:20 09:28 09:35
Vuurplaat 09:08 09:15 09:22 09:30 09:37
Lodewijk Pincoffsweg 09:09 09:16 09:23 09:31 09:38
Wilhelminaplein 09:11 09:18 09:25 09:33 09:40
Leuvehaven 09:14 09:21 09:28 09:36 09:43
Beurs 09:16 09:23 09:30 09:38 09:45
Stadhuis 09:19 09:26 09:33 09:41 09:48
Weena 09:21 09:28 09:35 09:43 09:50
Rotterdam Centraal perron A 09:24 09:31 09:38 09:46 09:53
Kruisplein 09:25 09:32 09:39 09:47 09:54
Tiendplein 09:27 09:34 09:41 09:49 09:56
1e Middellandstraat 09:28 09:35 09:42 09:50 09:57
Claes de Vrieselaan 09:30 09:37 09:44 09:52 09:59
Heemraadsplein 09:31 09:38 09:45 09:53 10:00
Hooidrift 09:32 09:39 09:46 09:54 10:01
Mathenesserplein 09:33 09:40 09:47 09:55 10:02
Mathenesserbrug 09:35 09:42 09:49 09:57 10:04
P.C. Hooftplein 09:37 09:44 09:51 09:59 10:06
Marconiplein 09:39 09:46 09:53 10:01 10:08

Tramlijn 21, 23 en 24 - Door rioleringswerkzaamheden.

Lijn Richting Van Tot  
23,21,24
Diverse richtingen

Gewijzigde route en vervallen haltes

14 april 2014
05:00
29 juni 2014
01:00
Meer info

Door werkzaamheden aan het riool bij de Vierambachtsstraat rijdt op de tramlijnen 21, 23 en 24 van 14 apr 5:00 uur tot 29 jun 1:00 uur via Claes de Vrieselaan, Mathenesserlaan, Mathenesserplein eigen route vv.

 

Vervallen haltes tram 21, 23 en 24 beide richtingen:

Vierambachtsstraat

Mathenesserplein

 

Vervangende haltes tram 21, 23 en 24 beide richtingen:

Mathenesserlaan bij de Claes de Vrieselaan

Mathenesserlaan bij het Heemraadsplein

Mathenesserlaan bij de Hooidrift

Mathenesserlaan voor het Mathenesserplein

 

Lijnennetkaart Tramlijn 23

p341