Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling tramlijn 23

Selecteer een vervoersmethode en lijn

  • Tramlijn 20, 23, 25, 8 - Werkzaamheden aan het spoor Schiedamsedijk / Leuvehaven. Lees meer >
  • Tramlijn 20, 23, 25, 8 - Werkzaamheden aan het spoor en de Erasmusbrug tram 8, 20, 23 en 25 . Lees meer >
Halte Vertrektijden
Opstelspoor Limbrichthoek 10:44 10:54 11:04 11:14 11:24
Limbrichthoek 10:45 10:55 11:05 11:15 11:25
Beverwaardseweg 10:46 10:56 11:06 11:16 11:26
Schinnenbaan 10:47 10:57 11:07 11:17 11:27
Oude Watering 10:48 10:58 11:08 11:18 11:28
Croystraat 10:49 10:59 11:09 11:19 11:29
P+R Beverwaard 10:50 11:00 11:10 11:20 11:30
Akkeroord 10:52 11:02 11:12 11:22 11:32
Grote Hagen 10:54 11:04 11:14 11:24 11:34
Prinsenplein 10:55 11:05 11:15 11:25 11:35
Antonius IJsselmonde 10:56 11:06 11:16 11:26 11:36
Dwarsdijk 10:58 11:08 11:18 11:28 11:38
Noorderhelling 11:00 11:10 11:20 11:30 11:40
Stadion Feyenoord 11:02 11:12 11:22 11:32 11:42
Varkenoordseviaduct 11:04 11:14 11:24 11:34 11:44
Vuurplaat 11:06 11:16 11:26 11:36 11:46
Lodewijk Pincoffsweg 11:07 11:17 11:27 11:37 11:47
Wilhelminaplein 11:09 11:19 11:29 11:39 11:49

Tramlijn 20, 23, 25, 8 - Werkzaamheden aan het spoor Schiedamsedijk / Leuvehaven

Lijn Richting Van Tot  
20,23,25,8
Diverse richtingen

Werkzaamheden aan het spoor

28 juli 2014
05:00
04 augustus 2014
01:00
Meer info

Door werkzaamheden aan het spoor Schiedamsedijk / Leuvehaven is op de tramlijnen 8, 20, 23 en 25 van 28 jul t/m 4 aug een omleiding of rijden in zijn geheel niet.

 

Tram 20 wordt opgeheven:

Maak gebruik van tram 2 tot Maashaven en dan metrolijn D of E.

 

Tram 23:

Beverwaard tot Wilhelminaplein, het traject Wilhelminaplein - Marconiplein vervalt.

Maak gebruik van Metro D of E naar Beurs of Rotterdam Centraal en dan tramlijn 21/24.

 

Tram 25:

Rijdt in twee delen, Schiebroek - Rotterdam Centraal en Carnisselande - Maashaven.

Maak gebruik tussen Rotterdam Centraal en de Maashaven metro D of E.

Halte Beijerlandselaan vervalt gebruik halte Randweg tram 2.

 

Tram 8:

Rijdt via Mauritsweg en Eendrachtsweg.

 

Vervallen haltes tram 8 beide richtingen:

- Lijnbaan

- Coolsingel

- Leuvehaven

- Vasteland

 

Vervangende haltes tram 8 beide richtingen:

- Museumpark

- Eendrachstplein

 

 

 

Tramlijn 20, 23, 25, 8 - Werkzaamheden aan het spoor en de Erasmusbrug tram 8, 20, 23 en 25

Lijn Richting Van Tot  
20,23,25,8
Diverse richtingen

Werkzaamheden aan het spoor en de Erasmusbrug tram 8, 20, 23 en 25

04 augustus 2014
05:00
18 augustus 2014
01:00
Meer info

Door werkzaamheden is op de tramlijnen 8, 20, 23 en 25 van 4 aug tot 17 aug een omleiding ingesteld, of rijden in zijn geheel niet.

 

Tram 20:

Deze wordt opgeheven maak gebruik van tram 2 tot Maashaven en daar

metro D of E.

 

Tram 23:

Beverwaard - Wilhelminaplein traject Wilhelminaplein - Marconiplein vervalt maak gebruik van metro D of E tot Beurs ofRotterdam Centraal en daar tram 21 / 24.

 

Tram 25:

Deze rijdt in twee delen, Schiebroek - Rotterdam Centraal en Carnisselande - Maashaven.

Tussen Rotterdam Centraal en Maashven maak gebruik van metro D of E.

Halte Beijerlandselaan vervalt gebruik halte Randweg tram 2.

 

Tram8:

Rijdt via Nieuwe Binnenweg, Claes de Vrieselaan en G.J de Jonghweg.

 

Vervallen haltes tram 8 beide richtingen:

- Lijnbaan

- Coolsingel

- Leuvehaven

- Vasteland

- Kievitslaan

- Euromast / Erasmus MC

 

Vervangende haltes tram 8 beide richtingen:

- Eendrachstplein

- Nieuwe Binnenweg

- Claes de Vrieselaan

- G.J. de Jonghweg

 

 

Lijnennetkaart Tramlijn 23

p341