Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 38

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Station Schiedam Centrum 21:58 22:18 22:38 22:58 23:18
Kamerlingh Onneslaan 21:59 22:18 22:38 22:58 23:18
Lorentzlaan 21:59 22:19 22:39 22:59 23:19
Franselaan 22:01 22:20 22:40 23:00 23:20
Tjalklaan 22:01 22:21 22:41 23:01 23:21
Spaanseweg 22:02 22:22 22:42 23:02 23:22
Beukelsbrug 22:05 22:24 22:44 23:04 23:24
Beukelsweg 22:06 22:25 22:45 23:05 23:25
Burgemeester Meineszplein 22:06 22:25 22:45 23:05 23:25
Beukelsdijk 22:08 22:27 22:47 23:07 23:27
Henegouwerplein 22:09 22:28 22:48 23:08 23:28
Rotterdam Centraal 22:31 22:51 23:31
Rotterdam Centraal 22:12 23:11
Rotterdam Centraal perron FF 22:14 23:13
Weena 22:16 23:15
Pompenburg 22:18 23:17
Admiraal de Ruyterweg 22:18 23:17
Noorderbrug 22:20 23:19
Zaagmolenbrug 22:20 23:19
Crooswijksestraat 22:22 23:21
Nieuwe Crooswijkseweg 22:23 23:22
Paradijsplein 22:24 23:23
Kerkhoflaan 22:26 23:25
p341