Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 38

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Station Schiedam Centrum 19:55 20:15 20:35 20:55 21:15
Kamerlingh Onneslaan 19:55 20:15 20:35 20:55 21:15
Lorentzlaan 19:56 20:16 20:36 20:56 21:16
Franselaan 19:58 20:18 20:38 20:58 21:17
Tjalklaan 19:58 20:18 20:38 20:58 21:18
Spaanseweg 19:59 20:19 20:39 20:59 21:19
Beukelsbrug 20:02 20:22 20:42 21:02 21:21
Beukelsweg 20:03 20:23 20:43 21:03 21:22
Burgemeester Meineszplein 20:03 20:23 20:43 21:03 21:22
Beukelsdijk 20:05 20:25 20:45 21:05 21:24
Henegouwerplein 20:06 20:26 20:46 21:06 21:25
Rotterdam Centraal 20:10 20:30 20:50 21:10 21:29

Lijnennetkaart Buslijn 38

p341