Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 38

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Station Schiedam Centrum 18:02 18:10 18:26 18:40 18:55
Kamerlingh Onneslaan 18:03 18:11 18:27 18:41 18:56
Lorentzlaan 18:03 18:11 18:27 18:41 18:56
Franselaan 18:05 18:13 18:29 18:43 18:58
Tjalklaan 18:05 18:13 18:29 18:43 18:58
Spaanseweg 18:06 18:14 18:30 18:44 18:59
Beukelsbrug 18:09 18:17 18:33 18:47 19:02
Beukelsweg 18:10 18:18 18:34 18:48 19:03
Burgemeester Meineszplein 18:11 18:19 18:35 18:49 19:04
Beukelsdijk 18:13 18:21 18:37 18:51 19:06
Henegouwerplein 18:14 18:22 18:38 18:52 19:07
Rotterdam Centraal 18:18 18:26 18:42 18:56 19:11

Lijnennetkaart Buslijn 38

p341