Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 38

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Station Schiedam Centrum 15:20 15:35 15:50 16:05 16:20
Kamerlingh Onneslaan 15:21 15:36 15:51 16:06 16:21
Lorentzlaan 15:21 15:36 15:51 16:06 16:21
Franselaan 15:23 15:38 15:53 16:08 16:23
Tjalklaan 15:23 15:38 15:53 16:08 16:23
Spaanseweg 15:24 15:39 15:54 16:09 16:24
Beukelsbrug 15:27 15:42 15:57 16:12 16:27
Beukelsweg 15:28 15:43 15:58 16:13 16:28
Burgemeester Meineszplein 15:29 15:44 15:59 16:14 16:29
Beukelsdijk 15:31 15:46 16:01 16:16 16:31
Henegouwerplein 15:33 15:48 16:03 16:18 16:33
Rotterdam Centraal 15:37 15:52 16:07 16:22 16:37
p341