Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 38

Selecteer een vervoersmethode en lijn

  • Werkzaamheden Busstation Rotterdam Centraal. Lees meer >
Halte Vertrektijden
Station Schiedam Centrum 09:39 09:59 10:19 10:39 10:54
Kamerlingh Onneslaan 09:39 09:59 10:19 10:39 10:54
Lorentzlaan 09:40 10:00 10:20 10:40 10:55
Franselaan 09:41 10:01 10:21 10:41 10:56
Tjalklaan 09:41 10:01 10:21 10:41 10:56
Spaanseweg 09:42 10:02 10:22 10:42 10:57
Beukelsbrug 09:44 10:04 10:24 10:44 10:59
Beukelsweg 09:45 10:05 10:25 10:45 11:00
Burgemeester Meineszplein 09:45 10:05 10:25 10:45 11:00
Beukelsdijk 09:47 10:07 10:27 10:47 11:02
Henegouwerplein 09:49 10:09 10:29 10:49 11:04
Rotterdam Centraal 09:53 10:13 10:33 10:53 11:08

Werkzaamheden Busstation Rotterdam Centraal

Lijn Richting Van Tot  
44,48,33,38,39,40,B1,B9,B2,B10,B3,B4,B7,B8,B16,B11,B17,B19,B5,B18
Diverse richtingen

Werkzaamheden Busstation Rotterdam Centraal

05 februari 2014
05:00
30 april 2014
23:00
Meer info

Let op: Vanwege verbouwingen zullen vanaf 5 februari de bussen 33, 38, 39, 40 44, 48 en de Bob bussen B01, B02, B03, B04, B05, B07, B08, B09, B10, B11, B16, B17, B18, B19 stoppen bij een ander perron, blijf goed opletten in welke bus u stapt.

Er zullen op en rondom het busstation werkzaamheden zijn, dit kan overlast veroorzaken.

Lijnennetkaart Buslijn 38

p341