Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 38

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Station Schiedam Centrum 14:11 14:26 14:41 14:56 15:11
Kamerlingh Onneslaan 14:14 14:29 14:44 14:59 15:14
Lorentzlaan 14:14 14:29 14:44 14:59 15:14
Franselaan 14:16 14:31 14:46 15:01 15:16
Tjalklaan 14:16 14:31 14:46 15:01 15:16
Spaanseweg 14:17 14:32 14:47 15:02 15:17
Beukelsbrug 14:20 14:35 14:50 15:05 15:20
Beukelsweg 14:21 14:36 14:51 15:06 15:21
Burgemeester Meineszplein 14:22 14:37 14:52 15:07 15:22
Beukelsdijk 14:25 14:40 14:55 15:10 15:25
Henegouwerplein 14:26 14:41 14:56 15:11 15:26
Rotterdam Centraal 14:29 14:44 14:59 15:14 15:29
Rotterdam Centraal perron FF 14:31 14:46 15:01 15:16 15:31
Weena 14:34 14:49 15:04 15:19 15:34
Pompenburg 14:37 14:52 15:07 15:22 15:37
Admiraal de Ruyterweg 14:38 14:53 15:08 15:23 15:38
Noorderbrug 14:40 14:55 15:10 15:25 15:40
Zaagmolenbrug 14:41 14:56 15:11 15:26 15:41
Crooswijksestraat 14:43 14:58 15:13 15:28 15:43
Nieuwe Crooswijkseweg 14:43 14:58 15:13 15:28 15:43
Paradijsplein 14:44 14:59 15:14 15:29 15:44
Kerkhoflaan 14:46 15:01 15:16 15:31 15:46
p341