Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 38

Selecteer een vervoersmethode en lijn

  • Buslijn 33, 38, 39, 40, 44, 48 - Wegwerkzaamheden busstation Rotterdam Centraal Busstation Rotterdam Centraal. Lees meer >
Halte Vertrektijden
Station Schiedam Centrum 09:09 09:24 09:39 09:54 10:09
Kamerlingh Onneslaan 09:09 09:24 09:39 09:54 10:09
Lorentzlaan 09:10 09:25 09:40 09:55 10:10
Franselaan 09:12 09:27 09:42 09:57 10:12
Tjalklaan 09:12 09:27 09:42 09:57 10:12
Spaanseweg 09:13 09:28 09:43 09:58 10:13
Beukelsbrug 09:16 09:31 09:46 10:01 10:16
Beukelsweg 09:17 09:32 09:47 10:02 10:17
Burgemeester Meineszplein 09:18 09:33 09:48 10:03 10:18
Beukelsdijk 09:20 09:35 09:50 10:05 10:20
Henegouwerplein 09:21 09:36 09:51 10:06 10:21
Rotterdam Centraal 09:25 09:40 09:55 10:10 10:25

Buslijn 33, 38, 39, 40, 44, 48 - Wegwerkzaamheden busstation Rotterdam Centraal Busstation Rotterdam Centraal

Lijn Richting Van Tot  
44,48,33,38,39,40
Diverse richtingen

Wegwerkzaamheden busstation Rotterdam Centraal

25 augustus 2014
05:00
30 augustus 2014
01:00
Meer info

Door wegwerkzaamheden Busstation Rotterdam Centraal is op de buslijnen 33, 38, 39, 40, 44 en 48 van 25 aug 5:00 uur tot 30 aug 1:00 uur een omleiding ingesteld.

 

Vervallen haltes bus 33 richting Rotterdam Centraal:

- Rotterdam Centraal

- Bentinckplein

 

Vervangende haltes bus 33 richting Rotterdam Centraal:

- Stationssingel ( tijdelijke halte )

 

Vervallen halte bus 33 richting Rotterdam Airport:

-Rotterdam Centraal

 

Vervangende halte bus 33 richting Rotterdam Airport:

- Stationssingel ( tijdelijke halte )

 

Vervallen haltes bus 38 beide richtingen:

- Rotterdam Centraal

 

Vervangende haltes bus 38 beide richtingen:

- Weena ( tijdelijke halte )

 

Vervallen haltes bus 39 beide richtingen:

- Rotterdam Centraal

 

Vervangende haltes bus 39 beide richtingen:

- Weena ( tijdelijke halte )

 

Vervallen haltes bus 40 beide richtingen:

- Henegouwerplein

- Beukelsdijk

- Rotterdam Centraal

 

Vervangende haltes bus 40 beide richtingen:

- Stationssingel ( tijdelijke halte )

 

Vervallen haltes bus 44 richting Rotterdam Centraal:

- Rotterdam Centraal

 

Vervangende halte bus 44 richting Rotterdam Centraal:

- Henegouwerplein

 

Vervallen halte bus 44 richting Zuidplein:

- Rotterdam Centraal

- Bentinckplein

- Diergaarde Blijdorp

- Beukelsdijk

 

Vervangende haltes bus 44 richting Zuidplein:

- Beukelsdijk

 

Vervallen haltes bus 48 beide richtingen:

- Weena

- Beurs

- Keizerstraat

- Station Blaak

- Rotterdam Centraal

 

Vervangende haltes bus 48 beide richtingen:

- Verlengde Willemsbrug

- Oostplein

Lijnennetkaart Buslijn 38

p341