Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 38

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Station Schiedam Centrum 23:58 00:18
Kamerlingh Onneslaan 23:58 00:18
Lorentzlaan 23:59 00:19
Franselaan 00:00 00:20
Tjalklaan 00:01 00:21
Spaanseweg 00:02 00:22
Beukelsbrug 00:04 00:24
Beukelsweg 00:05 00:25
Burgemeester Meineszplein 00:05 00:25
Beukelsdijk 00:07 00:27
Henegouwerplein 00:08 00:28
Rotterdam Centraal 00:11
Rotterdam Centraal perron FF 00:13
Weena 00:15
Pompenburg 00:17
Admiraal de Ruyterweg 00:17
Noorderbrug 00:19
Zaagmolenbrug 00:19
Crooswijksestraat 00:21
Nieuwe Crooswijkseweg 00:22
Paradijsplein 00:23
Kerkhoflaan 00:25
Rotterdam Centraal 00:31
p341