Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 38

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Station Schiedam Centrum 07:24 07:39 07:54 08:09 08:24
Kamerlingh Onneslaan 07:24 07:39 07:54 08:09 08:24
Lorentzlaan 07:25 07:40 07:55 08:10 08:25
Franselaan 07:27 07:42 07:57 08:12 08:27
Tjalklaan 07:27 07:42 07:57 08:12 08:27
Spaanseweg 07:28 07:43 07:58 08:13 08:28
Beukelsbrug 07:31 07:46 08:01 08:16 08:31
Beukelsweg 07:32 07:47 08:02 08:17 08:32
Burgemeester Meineszplein 07:33 07:48 08:03 08:18 08:33
Beukelsdijk 07:35 07:50 08:05 08:20 08:35
Henegouwerplein 07:36 07:51 08:06 08:21 08:36
Rotterdam Centraal 07:40 07:55 08:10 08:25 08:40

Lijnennetkaart Buslijn 38

p341