Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 38

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Station Schiedam Centrum 19:15 19:35 19:55 20:15 20:35
Kamerlingh Onneslaan 19:16 19:36 19:56 20:16 20:36
Lorentzlaan 19:16 19:36 19:56 20:16 20:36
Franselaan 19:18 19:38 19:58 20:18 20:38
Tjalklaan 19:18 19:38 19:58 20:18 20:38
Spaanseweg 19:19 19:39 19:59 20:19 20:39
Beukelsbrug 19:22 19:42 20:02 20:22 20:42
Beukelsweg 19:23 19:43 20:03 20:23 20:43
Burgemeester Meineszplein 19:24 19:44 20:04 20:24 20:44
Beukelsdijk 19:26 19:46 20:06 20:26 20:46
Henegouwerplein 19:27 19:47 20:07 20:27 20:47
Rotterdam Centraal 19:31 19:51 20:11 20:31 20:51
p341