Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 38

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Station Schiedam Centrum 06:52 07:02 07:10 07:18 07:25
Kamerlingh Onneslaan 06:53 07:03 07:11 07:19 07:26
Lorentzlaan 06:53 07:04 07:12 07:20 07:27
Franselaan 06:55 07:06 07:14 07:22 07:29
Tjalklaan 06:55 07:06 07:14 07:22 07:29
Spaanseweg 06:56 07:08 07:16 07:24 07:31
Beukelsbrug 06:59 07:11 07:19 07:27 07:34
Beukelsweg 07:00 07:13 07:21 07:29 07:36
Burgemeester Meineszplein 07:00 07:14 07:22 07:30 07:37
Beukelsdijk 07:02 07:17 07:25 07:33 07:40
Henegouwerplein 07:04 07:19 07:27 07:35 07:42
Rotterdam Centraal 07:08 07:23 07:31 07:39 07:46

Lijnennetkaart Buslijn 38

p341