Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 38

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Station Schiedam Centrum 08:10 08:18 08:25 08:33 08:40
Kamerlingh Onneslaan 08:11 08:19 08:26 08:34 08:41
Lorentzlaan 08:12 08:20 08:27 08:35 08:42
Franselaan 08:14 08:22 08:29 08:37 08:44
Tjalklaan 08:14 08:22 08:29 08:37 08:44
Spaanseweg 08:16 08:24 08:31 08:39 08:46
Beukelsbrug 08:19 08:27 08:34 08:42 08:49
Beukelsweg 08:21 08:29 08:36 08:44 08:51
Burgemeester Meineszplein 08:22 08:30 08:37 08:45 08:52
Beukelsdijk 08:25 08:33 08:40 08:48 08:55
Henegouwerplein 08:27 08:35 08:42 08:50 08:57
Rotterdam Centraal 08:31 08:39 08:46 08:54 09:01

Lijnennetkaart Buslijn 38

p341