Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 38

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Station Schiedam Centrum 07:15 07:35 07:55 08:15 08:35
Kamerlingh Onneslaan 07:15 07:35 07:55 08:15 08:35
Lorentzlaan 07:16 07:36 07:56 08:16 08:36
Franselaan 07:17 07:37 07:57 08:17 08:37
Tjalklaan 07:17 07:37 07:57 08:17 08:37
Spaanseweg 07:18 07:38 07:58 08:18 08:38
Beukelsbrug 07:20 07:40 08:00 08:20 08:40
Beukelsweg 07:21 07:41 08:01 08:21 08:41
Burgemeester Meineszplein 07:21 07:41 08:01 08:21 08:41
Beukelsdijk 07:23 07:43 08:03 08:23 08:43
Henegouwerplein 07:25 07:45 08:05 08:25 08:45
Rotterdam Centraal 07:29 07:49 08:09 08:29 08:49

Lijnennetkaart Buslijn 38

p341