Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 38

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Station Schiedam Centrum 06:22 06:42 06:52 07:02 07:12
Kamerlingh Onneslaan 06:23 06:43 06:53 07:03 07:13
Lorentzlaan 06:23 06:43 06:53 07:04 07:14
Franselaan 06:25 06:45 06:55 07:06 07:16
Tjalklaan 06:25 06:45 06:55 07:06 07:16
Spaanseweg 06:26 06:46 06:56 07:08 07:18
Beukelsbrug 06:29 06:49 06:59 07:11 07:21
Beukelsweg 06:30 06:50 07:00 07:12 07:23
Burgemeester Meineszplein 06:31 06:51 07:01 07:13 07:24
Beukelsdijk 06:33 06:53 07:03 07:16 07:27
Henegouwerplein 06:34 06:54 07:04 07:17 07:29
Rotterdam Centraal 06:57 07:33
Rotterdam Centraal 06:37 07:08 07:21
Rotterdam Centraal perron FF 06:38 07:10 07:23
Weena 06:41 07:13 07:26
Pompenburg 06:43 07:16 07:29
Admiraal de Ruyterweg 06:43 07:17 07:30
Noorderbrug 06:45 07:18 07:31
Zaagmolenbrug 06:45 07:19 07:32
Crooswijksestraat 06:47 07:21 07:34
Nieuwe Crooswijkseweg 06:47 07:22 07:35
Paradijsplein 06:48 07:23 07:36
Kerkhoflaan 06:50 07:25 07:38
p341