Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 38

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Station Schiedam Centrum 09:16 09:36 09:56 10:16 10:36
Kamerlingh Onneslaan 09:18 09:38 09:58 10:18 10:38
Lorentzlaan 09:19 09:39 09:59 10:19 10:39
Franselaan 09:20 09:40 10:00 10:20 10:40
Tjalklaan 09:20 09:40 10:00 10:20 10:40
Spaanseweg 09:21 09:41 10:01 10:21 10:41
Beukelsbrug 09:23 09:43 10:03 10:23 10:43
Beukelsweg 09:24 09:44 10:04 10:24 10:44
Burgemeester Meineszplein 09:24 09:44 10:04 10:24 10:44
Beukelsdijk 09:26 09:46 10:06 10:26 10:46
Henegouwerplein 09:28 09:48 10:08 10:28 10:48
Rotterdam Centraal 10:12
Rotterdam Centraal perron FF 10:14
Weena 10:16
Pompenburg 10:18
Admiraal de Ruyterweg 10:18
Noorderbrug 10:20
Zaagmolenbrug 10:20
Crooswijksestraat 10:22
Nieuwe Crooswijkseweg 10:22
Paradijsplein 10:23
Kerkhoflaan 10:25
Rotterdam Centraal 09:32 09:52 10:32 10:52
p341