Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 38

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Station Schiedam Centrum 23:16 23:36 23:56 00:16
Kamerlingh Onneslaan 23:18 23:38 23:58 00:18
Lorentzlaan 23:19 23:39 23:59 00:19
Franselaan 23:20 23:40 00:00 00:20
Tjalklaan 23:21 23:41 00:01 00:21
Spaanseweg 23:22 23:42 00:02 00:22
Beukelsbrug / Van Nellefabriek 23:24 23:44 00:04 00:24
Beukelsweg 23:25 23:45 00:05 00:25
Burgemeester Meineszplein 23:25 23:45 00:05 00:25
Beukelsdijk 23:27 23:47 00:07 00:27
Henegouwerplein 23:28 23:48 00:08 00:28
Rotterdam Centraal 23:31 23:51 00:31
Rotterdam Centraal 00:11
Rotterdam Centraal perron FF 00:13
Weena 00:15
Pompenburg 00:17
Admiraal de Ruyterweg 00:17
Noorderbrug 00:19
Zaagmolenbrug 00:19
Crooswijksestraat 00:21
Nieuwe Crooswijkseweg 00:22
Paradijsplein 00:23
Kerkhoflaan 00:25
p341