Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 38

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Station Schiedam Centrum 21:15 21:35 21:55 22:15 22:35
Kamerlingh Onneslaan 21:15 21:35 21:55 22:15 22:35
Lorentzlaan 21:16 21:36 21:56 22:16 22:36
Franselaan 21:17 21:37 21:57 22:17 22:37
Tjalklaan 21:18 21:38 21:58 22:18 22:38
Spaanseweg 21:19 21:39 21:59 22:19 22:39
Beukelsbrug 21:21 21:41 22:01 22:21 22:41
Beukelsweg 21:22 21:42 22:02 22:22 22:42
Burgemeester Meineszplein 21:22 21:42 22:02 22:22 22:42
Beukelsdijk 21:24 21:44 22:04 22:24 22:44
Henegouwerplein 21:25 21:45 22:05 22:25 22:45
Rotterdam Centraal 21:29 21:49 22:09 22:29 22:49
p341