Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 38

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Station Schiedam Centrum 21:55 22:15 22:35 22:55 23:15
Kamerlingh Onneslaan 21:55 22:15 22:35 22:55 23:15
Lorentzlaan 21:56 22:16 22:36 22:56 23:16
Franselaan 21:57 22:17 22:37 22:57 23:17
Tjalklaan 21:58 22:18 22:38 22:58 23:18
Spaanseweg 21:59 22:19 22:39 22:59 23:19
Beukelsbrug 22:01 22:21 22:41 23:01 23:21
Beukelsweg 22:02 22:22 22:42 23:02 23:22
Burgemeester Meineszplein 22:02 22:22 22:42 23:02 23:22
Beukelsdijk 22:04 22:24 22:44 23:04 23:24
Henegouwerplein 22:05 22:25 22:45 23:05 23:25
Rotterdam Centraal 22:09 22:29 22:49 23:09 23:29

Lijnennetkaart Buslijn 38

p341