Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 38

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Station Schiedam Centrum 06:22 06:42 06:52 07:02 07:10
Kamerlingh Onneslaan 06:23 06:43 06:53 07:03 07:11
Lorentzlaan 06:23 06:43 06:53 07:04 07:12
Franselaan 06:25 06:45 06:55 07:06 07:14
Tjalklaan 06:25 06:45 06:55 07:06 07:14
Spaanseweg 06:26 06:46 06:56 07:08 07:16
Beukelsbrug 06:29 06:49 06:59 07:11 07:19
Beukelsweg 06:30 06:50 07:00 07:13 07:21
Burgemeester Meineszplein 06:30 06:50 07:00 07:14 07:22
Beukelsdijk 06:32 06:52 07:02 07:17 07:25
Henegouwerplein 06:33 06:53 07:04 07:19 07:27
Rotterdam Centraal 06:37 06:57 07:08 07:23 07:31
p341