Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 183

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Kralingse Zoom 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02
HES 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05
Ijsselmondseplein 12:11 12:41 13:11 13:41 14:11
Van Hoochstratenweg 12:11 12:41 13:11 13:41 14:11
Koninginneweg 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13
Prinsenplein 12:14 12:44 13:14 13:44 14:14
Grote Hagen 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15
De Hagen 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16
Keizerswaard/Gr.v.Zoelenlaan 12:18 12:48 13:18 13:48 14:18
Klein Nieuwland 12:18 12:48 13:18 13:48 14:18
Kreekhuizenlaan 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19
Station Lombardijen 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22
Pascalweg 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24
Maeterlinckweg 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24
Hordijk 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25
Viaduct A15 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27
Evertsenstraat 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27
Postkantoor 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29
De Kolk 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30
Station Barendrecht 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34
p341