Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 183

Selecteer een vervoersmethode en lijn

  • Buslijn 183 - Bus 183 Pascalweg-Guido Gezelleweg. Lees meer >
Halte Vertrektijden
Kralingse Zoom 16:09 16:39 17:10 17:40 18:10
HES 16:14 16:44 17:15 17:45 18:15
Ijsselmondseplein 16:19 16:49 17:20 17:50 18:20
Van Hoochstratenweg 16:20 16:50 17:21 17:51 18:21
Koninginneweg 16:21 16:51 17:22 17:52 18:22
Prinsenplein 16:23 16:53 17:24 17:54 18:24
Grote Hagen 16:24 16:54 17:25 17:55 18:25
Keizerswaard/Gr.v.Zoelenlaan 16:26 16:56 17:27 17:57 18:27
Klein Nieuwland 16:26 16:56 17:27 17:57 18:27
Kreekhuizenlaan 16:28 16:58 17:29 17:59 18:29
Station Lombardijen 16:30 17:00 17:31 18:01 18:31
Catullusweg 16:32 17:02 17:33 18:03 18:33
Pascalweg 16:32 17:02 17:33 18:03 18:33
Maeterlinckweg 16:33 17:03 17:34 18:04 18:34
Hordijk 16:34 17:04 17:35 18:05 18:35
Viaduct A15 16:37 17:07 17:38 18:08 18:38
Evertsenstraat 16:38 17:08 17:39 18:09 18:39
Postkantoor 16:41 17:11 17:42 18:12 18:42
Lindehoevelaan 16:42 17:12 17:43 18:13 18:43
J.G. Oemvliet 16:45 17:15 17:46 18:16 18:46
Beltmolen 16:46 17:16 17:47 18:17 18:47
Spinetstraat 16:48 17:18 17:49 18:19 18:49
Muziekplein 16:49 17:19 17:50 18:20 18:50
Zwembad 16:51 17:21 17:52 18:22 18:52
Vaanpark II 16:52 17:22 17:53 18:23 18:53
Vaanpark / IKEA 16:54 17:24 17:55 18:25 18:55
Waterkant 16:55 17:25 17:56 18:26 18:56
Havenkwartier 16:57 17:27 17:58 18:28 18:58
Middeldijkerplein 16:58 17:28 17:59 18:29 18:59
School 16:58 17:28 17:59 18:29 18:59
Kwartslaan 17:00 17:30 18:01 18:31 19:01
Reesteijn 17:01 17:31 18:02 18:32 19:02
Biezenlaan 17:02 17:32 18:03 18:33 19:03
Regenboog 17:03 17:33 18:04 18:34 19:04
Slinge Metro 17:08 17:38 18:09 18:39 19:09
Zuidplein Hoog 17:12 17:42 18:13 18:43 19:13
Zuidplein 17:13 17:43 18:14 18:44 19:14

Buslijn 183 - Bus 183 Pascalweg-Guido Gezelleweg

Lijn Richting Van Tot  
183
Zuidplein via Portland, Kralingse Zoom

Bus 183

11 mei 2015
06:00
05 juli 2016
01:00
Meer info

I.v.m. een afsluiting Pascalweg-Guido Gezelleweg is op buslijn 183 van 11 mei 6:00 uur tot 5 jul einde dienst een omleiding ingesteld.

 

Richting Kralingse_Zoom tot Pascalweg voor De Mussetstraat ra Dumasstraat la Guido-Gezelleweg ra Spinozaweg eigen route.

Vervallen haltes bus 183 richting Kralingse Zoom:

- Pascalweg

- Catullusweg

 

Vervangende haltes bus 183 richting Kralingse Zoom:

- Dumasstraat

- Van de Woestijnestraat

- Spinozaweg t.h.v Catullusweg

 

Richting Barendrecht / Zuidplein tot Spinozaweg la Guido-Gezelleweg ra Dumasstraat la De Mussetstraat ra Pascalweg eigen route.

Vervallen haltes bus 183 richting Barendrecht / Zuidplein:

- Catullusweg

- Pascalweg

 

Vervangende haltes bus 183 richting Barendrecht / Zuidplein:

- Spinozaweg t.h.v Catullusweh

- Van de Woestijnestraat

- Guido-Gezelleweg voor Dumasstraat

p341