Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 183

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Kralingse Zoom 06:44 07:10 07:40 08:10 08:44
HES 06:49 07:15 07:45 08:15 08:49
Ijsselmondseplein 06:54 07:20 07:50 08:20 08:54
Van Hoochstratenweg 06:55 07:21 07:51 08:21 08:55
Koninginneweg 06:56 07:22 07:52 08:22 08:56
Prinsenplein 06:58 07:24 07:54 08:24 08:58
Grote Hagen 06:59 07:25 07:55 08:25 08:59
Keizerswaard/Gr.v.Zoelenlaan 07:01 07:27 07:57 08:27 09:01
Klein Nieuwland 07:01 07:27 07:57 08:27 09:01
Kreekhuizenlaan 07:03 07:29 07:59 08:29 09:03
Station Lombardijen 07:05 07:31 08:01 08:31 09:05
Catullusweg 07:06 07:32 08:02 08:32 09:06
Pascalweg 07:07 07:33 08:03 08:33 09:07
Maeterlinckweg 07:08 07:34 08:04 08:34 09:08
Hordijk 07:09 07:35 08:05 08:35 09:09
Viaduct A15 07:11 07:37 08:07 08:37 09:11
Evertsenstraat 07:12 07:38 08:08 08:38 09:12
Postkantoor 07:15 07:41 08:11 08:41 09:14
Lindehoevelaan 07:16 07:42 08:12 08:42 09:15
J.G. Oemvliet 07:19 07:45 08:15 08:45 09:18
Beltmolen 07:20 07:46 08:16 08:46 09:19
Spinetstraat 07:22 07:48 08:18 08:48 09:21
Muziekplein 07:23 07:49 08:19 08:49 09:22
Zwembad 07:25 07:51 08:21 08:51 09:23
Vaanpark II 07:26 07:52 08:22 08:52 09:24
Vaanpark / IKEA 07:28 07:54 08:24 08:54 09:26
Waterkant 07:29 07:55 08:25 08:55 09:27
Havenkwartier 07:30 07:56 08:26 08:56 09:28
Middeldijkerplein 07:31 07:57 08:27 08:57 09:29
School 07:31 07:57 08:27 08:57 09:29
Kwartslaan 07:33 07:59 08:29 08:59 09:31
Reesteijn 07:34 08:00 08:30 09:00 09:32
Biezenlaan 07:35 08:01 08:31 09:01 09:33
Regenboog 07:36 08:02 08:32 09:02 09:34
Slinge Metro 07:41 08:07 08:37 09:07 09:39
Zuidplein Hoog 07:45 08:11 08:41 09:11 09:43
Zuidplein 07:46 08:12 08:42 09:12 09:44

Buslijn 183 - Werkzaamheden Catallusweg

Lijn Richting Van Tot  
183
Zuidplein, Kralingse Zoom

Werkzaamheden

05 juli 2015
06:00
30 november 2015
06:00
Meer info

Door werkzaamheden Catallusweg is op buslijn 183 van 5 juli 6:00 uur tot medio november 2015 een omleiding ingesteld.

 

Vervallen halte bus 183 richting Kralingse Zoom:

- Catullusweg

 

Vervangende halte bus 183 richting Kralingse Zoom:

- Spinozaweg voor Catallusweg (tijdelijke halte)

 

Vervallen halte richting Barendrecht:

- Catallusweg

- Spinozaweg voor Pythagorasweg (tijdelijke halte)

p341