Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 183

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Kralingse Zoom 12:34 13:04 13:34 14:02 14:30
HES 12:37 13:07 13:37 14:05 14:33
Ijsselmondseplein 12:42 13:12 13:42 14:10 14:38
Van Hoochstratenweg 12:43 13:13 13:43 14:11 14:39
Koninginneweg 12:44 13:14 13:44 14:12 14:40
Prinsenplein 12:45 13:15 13:45 14:13 14:41
Grote Hagen 12:46 13:16 13:46 14:14 14:42
De Hagen 12:47 13:17 13:47 14:15 14:43
Keizerswaard/Gr.v.Zoelenlaan 12:49 13:19 13:49 14:17 14:45
Klein Nieuwland 12:49 13:19 13:49 14:17 14:45
Kreekhuizenlaan 12:50 13:20 13:50 14:18 14:46
Station Lombardijen 12:53 13:23 13:53 14:21 14:49
Pascalweg 12:55 13:25 13:55 14:23 14:51
Maeterlinckweg 12:56 13:26 13:56 14:24 14:52
Hordijk 12:57 13:27 13:57 14:25 14:53
Viaduct A15 12:58 13:28 13:58 14:26 14:54
Evertsenstraat 12:59 13:29 13:59 14:27 14:55
Postkantoor 13:01 13:31 14:01 14:29 14:57
De Kolk 13:02 13:32 14:02 14:30 14:58
Station Barendrecht 13:06 13:36 14:06 14:34 15:02

Lijnennetkaart Buslijn 183

p341