Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 183

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Kralingse Zoom 17:10 17:40 18:10 18:40 19:14
HES 17:15 17:45 18:15 18:45 19:18
Ijsselmondseplein 17:20 17:50 18:20 18:50 19:22
Van Hoochstratenweg 17:21 17:51 18:21 18:51 19:23
Koninginneweg 17:22 17:52 18:22 18:52 19:24
Prinsenplein 17:24 17:54 18:24 18:54 19:26
Grote Hagen 17:25 17:55 18:25 18:55 19:27
Keizerswaard/Gr.v.Zoelenlaan 17:27 17:57 18:27 18:57 19:29
Klein Nieuwland 17:27 17:57 18:27 18:57 19:29
Kreekhuizenlaan 17:29 17:59 18:29 18:59 19:31
Station Lombardijen 17:31 18:01 18:31 19:01 19:33
Catullusweg 17:33 18:03 18:33 19:02 19:34
Pascalweg 17:33 18:03 18:33 19:03 19:35
Maeterlinckweg 17:34 18:04 18:34 19:04 19:36
Hordijk 17:35 18:05 18:35 19:05 19:37
Viaduct A15 17:38 18:08 18:38 19:07 19:39
Evertsenstraat 17:39 18:09 18:39 19:08 19:40
Postkantoor 17:42 18:12 18:42 19:10 19:42
Lindehoevelaan 17:43 18:13 18:43 19:11 19:43
J.G. Oemvliet 17:46 18:16 18:46 19:14 19:46
Beltmolen 17:47 18:17 18:47 19:14 19:46
Spinetstraat 17:49 18:19 18:49 19:16 19:48
Muziekplein 17:50 18:20 18:50 19:17 19:49
Zwembad 17:52 18:22 18:52 19:18 19:50
Vaanpark II 17:53 18:23 18:53 19:19 19:51
Vaanpark / IKEA 17:55 18:25 18:55 19:21 19:53
Waterkant 17:56 18:26 18:56 19:22 19:54
Havenkwartier 17:58 18:28 18:58 19:23 19:55
Middeldijkerplein 17:59 18:29 18:59 19:24 19:56
School 17:59 18:29 18:59 19:24 19:56
Kwartslaan 18:01 18:31 19:01 19:26 19:58
Reesteijn 18:02 18:32 19:02 19:27 19:59
Biezenlaan 18:03 18:33 19:03 19:28 20:00
Regenboog 18:04 18:34 19:04 19:29 20:01
Slinge Metro 18:09 18:39 19:09 19:34 20:06
Zuidplein Hoog 18:13 18:43 19:13 19:38 20:10
Zuidplein 18:14 18:44 19:14 19:39 20:11

Buslijn 183 - Werkzaamheden Catallusweg

Lijn Richting Van Tot  
183
Zuidplein, Kralingse Zoom

Werkzaamheden

05 juli 2015
06:00
30 november 2015
06:00
Meer info

Door werkzaamheden Catallusweg is op buslijn 183 van 5 juli 6:00 uur tot medio november 2015 een omleiding ingesteld.

 

Vervallen halte bus 183 richting Kralingse Zoom:

- Catullusweg

 

Vervangende halte bus 183 richting Kralingse Zoom:

- Spinozaweg voor Catallusweg (tijdelijke halte)

 

Vervallen halte richting Barendrecht:

- Catallusweg

- Spinozaweg voor Pythagorasweg (tijdelijke halte)

p341