Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 183

Selecteer een vervoersmethode en lijn

  • Buslijn 183 - omleiding wegens wielerronde Barendrecht. Lees meer >
Halte Vertrektijden
Kralingse Zoom 17:30 18:01 18:31 19:01 19:31
HES 17:33 18:04 18:34 19:03 19:33
Ijsselmondseplein 17:38 18:08 18:38 19:06 19:36
Van Hoochstratenweg 17:39 18:09 18:39 19:07 19:37
Koninginneweg 17:40 18:10 18:40 19:08 19:38
Prinsenplein 17:41 18:11 18:41 19:09 19:39
Grote Hagen 17:43 18:12 18:42 19:10 19:40
De Hagen 17:44 18:13 18:43 19:11 19:41
Keizerswaard/Gr.v.Zoelenlaan 17:46 18:15 18:45 19:13 19:43
Klein Nieuwland 17:47 18:15 18:45 19:13 19:43
Kreekhuizenlaan 17:48 18:16 18:46 19:14 19:44
Station Lombardijen 17:51 18:19 18:49 19:17 19:47
Pascalweg 17:54 18:21 18:51 19:19 19:49
Maeterlinckweg 17:55 18:22 18:52 19:20 19:50
Hordijk 17:56 18:23 18:53 19:21 19:51
Viaduct A15 17:58 18:24 18:54 19:22 19:52
Evertsenstraat 17:59 18:25 18:55 19:23 19:53
Postkantoor 18:01 18:27 18:57 19:25 19:55
De Kolk 18:02 18:28 18:58 19:26 19:56
Station Barendrecht 18:06 18:32 19:02 19:30 20:00
Keizerswaard

Buslijn 183 - omleiding wegens wielerronde Barendrecht

Lijn Richting Van Tot  
183
Keizerswaard, Kralingse Zoom

Gewijzigde route en vervallen haltes

26 juli 2014
06:00
27 juli 2014
01:00
Meer info

Door een wielerronde Barendrecht rijdt op buslijn 183 van 26 jul 6:00 uur tot 27 jul 1:00 uur via Marijkesingel en Buitenlandsebaan.

 

Vervallen haltes bus 183 beide richtingen:

- Postkantoor

- De Kolk

 

Vervangende haltes bus 183 beide richtingen:

- Lindehoevenlaan

- Ziedewijksebaan.

Lijnennetkaart Buslijn 183

p341