Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 183

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Kralingse Zoom 06:34 07:04 07:34 08:04 08:34
HES 06:37 07:07 07:37 08:07 08:37
Ijsselmondseplein 06:42 07:13 07:43 08:13 08:43
Van Hoochstratenweg 06:43 07:13 07:43 08:13 08:43
Koninginneweg 06:44 07:15 07:45 08:15 08:45
Prinsenplein 06:45 07:16 07:46 08:16 08:46
Grote Hagen 06:46 07:17 07:47 08:17 08:47
De Hagen 06:47 07:18 07:48 08:18 08:48
Keizerswaard/Gr.v.Zoelenlaan 06:49 07:20 07:50 08:20 08:50
Klein Nieuwland 06:49 07:21 07:51 08:21 08:51
Kreekhuizenlaan 06:50 07:22 07:52 08:22 08:52
Station Lombardijen 06:53 07:25 07:55 08:25 08:55
Pascalweg 06:55 07:27 07:57 08:27 08:57
Maeterlinckweg 06:56 07:28 07:58 08:28 08:58
Hordijk 06:57 07:29 07:59 08:29 08:59
Viaduct A15 06:58 07:31 08:01 08:31 09:01
Evertsenstraat 06:59 07:32 08:02 08:32 09:02
Postkantoor 07:01 07:34 08:04 08:34 09:04
De Kolk 07:02 07:35 08:05 08:35 09:05
Station Barendrecht 07:06 07:39 08:09 08:39 09:09

Lijnennetkaart Buslijn 183

p341