Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 183

Selecteer een vervoersmethode en lijn

  • Busstation Keizerswaard verplaatst. Lees meer >
  • Buslijn 183 - werkzaamheden op de rotonde Groeninx van Zoelenlaan. Lees meer >
Halte Vertrektijden
Kralingse Zoom 22:57 23:27 23:57 00:27
HES 22:59 23:29 23:59 00:29
Ijsselmondseplein 23:02 23:32 00:02 00:32
Van Hoochstratenweg 23:03 23:33 00:03 00:33
Koninginneweg 23:04 23:34 00:04 00:34
Prinsenplein 23:05 23:35 00:05 00:35
Grote Hagen 23:06 23:36 00:06 00:36
De Hagen 23:07 23:37 00:07 00:37
Keizerswaard 23:09 23:39 00:09 00:39

Busstation Keizerswaard verplaatst

Lijn Richting Van Tot  
76,70,143,145,183,144
diverse richtingen

Vanaf 15 december 2013 is busstation Keizerswaard verplaatst naar de Groeninx van Zoelenlaan. Door werkzaamheden voor de aanleg van een trambaan op de Herenwaard, moet het busstation wijken voor de bouwactiviteiten.

15 december 2013
05:00
31 december 2014
00:00
Meer info

•De huidige halte op de Grote Hagen en de haltes op de Herenwaard (huidig busstation) vervallen.
•Buslijn 145 en 183 en tram 23 bieden een alternatief met een halte op de Groene Tuin.
•De buslijnen 70, 76, 143, 144, 145 en 183 stoppen allemaal bij het tijdelijke busstation. 
•De tijdelijke halte Grote Hagen is gelegen aan de Groene Tuin naast de tramhalte.
•De tijdelijke halte De Hagen is gelegen aan de Groeninx van Zoelenlaan bij de rotonde.
•Het tijdelijke busstation Keizerswaard ligt aan de Groeninx van Zoelenlaan.

Houdt u rekening met een extra overstap en reistijd.

Buslijn 183 - werkzaamheden op de rotonde Groeninx van Zoelenlaan

Lijn Richting Van Tot  
183
Keizerswaar/Barendrecht, Kralingse Zoom

Gewijzigde route en vervallen haltes

22 april 2014
09:00
13 juni 2014
16:00
Meer info

Door werkzaamheden op de rotonde Groeninx van Zoelenlaan en de Groene Tuin is er op buslijn 183 van 22 apr 9:00 uur tot 13 jun 16:00 uur een omleiding ingesteld via Adriaan Volkerlaan, Klein Nieuwland, Groeninx van Zoelenlaan, busstation Keizerswaard, Kreileroord, Kreekhuizenlaan en de Reijerdijk.

 

Vervallen haltes bus 183 beide richtingen:

- Grote Hagen

- Prinsenplein

- De Hagen

- Klein Nieuwland

- Kreekhuizenlaan

 

Vervangende haltes bus 183 beide richtingen:

-Reijerdijk

-Koninginneweg

Lijnennetkaart Buslijn 183

p341