Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 183

Selecteer een vervoersmethode en lijn

  • Buslijn 183 - Afsluiting bij de Catullusweg. Lees meer >
Halte Vertrektijden
Kralingse Zoom 08:46 09:16 09:46 10:16 10:46
HES 08:49 09:19 09:49 10:19 10:49
Ijsselmondseplein 08:54 09:24 09:54 10:24 10:54
Van Hoochstratenweg 08:55 09:25 09:55 10:25 10:55
Koninginneweg 08:56 09:26 09:56 10:26 10:56
Prinsenplein 08:58 09:28 09:58 10:28 10:58
Grote Hagen 08:59 09:29 09:59 10:29 10:59
Keizerswaard/Gr.v.Zoelenlaan 09:01 09:31 10:01 10:31 11:01
Klein Nieuwland 09:01 09:31 10:01 10:31 11:01
Kreekhuizenlaan 09:03 09:33 10:03 10:33 11:03
Station Lombardijen 09:05 09:35 10:05 10:35 11:05
Catullusweg 09:06 09:36 10:06 10:36 11:06
Pascalweg 09:07 09:37 10:07 10:37 11:07
Maeterlinckweg 09:08 09:38 10:08 10:38 11:08
Hordijk 09:09 09:39 10:09 10:39 11:09
Viaduct A15 09:11 09:41 10:11 10:41 11:11
Evertsenstraat 09:12 09:42 10:12 10:42 11:12
Postkantoor 09:14 09:44 10:14 10:44 11:14
Lindehoevelaan 09:15 09:45 10:15 10:45 11:15
J.G. Oemvliet 09:18 09:48 10:18 10:48 11:18
Beltmolen 09:19 09:49 10:19 10:49 11:19
Spinetstraat 09:21 09:51 10:21 10:51 11:21
Muziekplein 09:22 09:52 10:22 10:52 11:22
Zwembad 09:23 09:53 10:23 10:53 11:23
Vaanpark II 09:24 09:54 10:24 10:54 11:24
Vaanpark / IKEA 09:26 09:56 10:26 10:56 11:26
Waterkant 09:27 09:57 10:27 10:57 11:27
Havenkwartier 09:28 09:58 10:28 10:58 11:28
Middeldijkerplein 09:29 09:59 10:29 10:59 11:29
School 09:29 09:59 10:29 10:59 11:29
Kwartslaan 09:31 10:01 10:31 11:01 11:31
Reesteijn 09:32 10:02 10:32 11:02 11:32
Biezenlaan 09:33 10:03 10:33 11:03 11:33
Regenboog 09:34 10:04 10:34 11:04 11:34
Slinge Metro 09:39 10:09 10:39 11:09 11:39
Zuidplein Hoog 09:43 10:13 10:43 11:13 11:43
Zuidplein 09:44 10:14 10:44 11:14 11:44

Buslijn 183 - Afsluiting bij de Catullusweg

Lijn Richting Van Tot  
183
Barendrecht, Kralingse Zoom

Afsluiting

14 december 2014
08:00
19 april 2015
00:00
Meer info

I.v.m. een afsluiting bij de Catullusweg rijdt buslijn 183 van 14 dec 8:00 uur tot half apr 2015 een omleiding via Pascalweg.

 

Vervallen haltes bus 183 beide richtingen:

- Catullusweg

 

Vervangende haltes bus 183 beide richtingen:

- Spinozaweg voor Catullusweg (tijdelijke halte)

p341