Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 183

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Kralingse Zoom 06:57 07:27 07:57 08:27 08:57
HES 06:59 07:29 07:59 08:29 08:59
Ijsselmondseplein 07:03 07:33 08:03 08:33 09:03
Van Hoochstratenweg 07:04 07:34 08:04 08:34 09:04
Koninginneweg 07:05 07:35 08:05 08:35 09:05
Prinsenplein 07:06 07:36 08:06 08:36 09:06
Grote Hagen 07:07 07:37 08:07 08:37 09:07
De Hagen 07:08 07:38 08:08 08:38 09:08
Keizerswaard 07:10 07:40 08:10 08:40 09:10
Keizerswaard/Gr.v.Zoelenlaan
Klein Nieuwland
Kreekhuizenlaan
Station Lombardijen
Pascalweg
Maeterlinckweg
Hordijk
Viaduct A15
Evertsenstraat
Postkantoor
De Kolk
Station Barendrecht

Lijnennetkaart Buslijn 183

p341