Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 183

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Kralingse Zoom 07:04 07:34 08:04 08:34 09:04
HES 07:07 07:37 08:07 08:37 09:07
Ijsselmondseplein 07:13 07:43 08:13 08:43 09:12
Van Hoochstratenweg 07:13 07:43 08:13 08:43 09:13
Koninginneweg 07:15 07:45 08:15 08:45 09:14
Prinsenplein 07:16 07:46 08:16 08:46 09:15
Grote Hagen 07:17 07:47 08:17 08:47 09:16
De Hagen 07:18 07:48 08:18 08:48 09:17
Keizerswaard/Gr.v.Zoelenlaan 07:20 07:50 08:20 08:50 09:19
Klein Nieuwland 07:21 07:51 08:21 08:51 09:19
Kreekhuizenlaan 07:22 07:52 08:22 08:52 09:20
Station Lombardijen 07:25 07:55 08:25 08:55 09:23
Pascalweg 07:27 07:57 08:27 08:57 09:25
Maeterlinckweg 07:28 07:58 08:28 08:58 09:26
Hordijk 07:29 07:59 08:29 08:59 09:27
Viaduct A15 07:31 08:01 08:31 09:01 09:28
Evertsenstraat 07:32 08:02 08:32 09:02 09:29
Postkantoor 07:34 08:04 08:34 09:04 09:31
De Kolk 07:35 08:05 08:35 09:05 09:32
Station Barendrecht 07:39 08:09 08:39 09:09 09:36

Lijnennetkaart Buslijn 183

p341