Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 183

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Kralingse Zoom 09:27 09:57 10:27 10:57 11:27
HES 09:29 09:59 10:29 10:59 11:29
Ijsselmondseplein 09:33 10:03 10:33 11:03 11:33
Van Hoochstratenweg 09:34 10:04 10:34 11:04 11:34
Koninginneweg 09:35 10:05 10:35 11:05 11:35
Prinsenplein 09:36 10:06 10:36 11:06 11:36
Grote Hagen 09:37 10:07 10:37 11:07 11:37
De Hagen 09:38 10:08 10:38 11:08 11:38
Keizerswaard 09:40 10:10 10:40 11:10 11:40

Lijnennetkaart Buslijn 183

p341