Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 146

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Zuidplein 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15
Zuidplein Perron G 12:17 12:32 12:47 13:02 13:17
Vaanweg 12:20 12:35 12:50 13:05 13:20
Hotel van der Valk 12:27 12:42 12:57 13:12 13:27
Goudenregenplantsoen 12:29 12:44 12:59 13:14 13:29
De Riederborgh 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30
Rembrandtweg 12:31 12:46 13:01 13:16 13:31
Begoniastraat 12:32 12:47 13:02 13:17 13:32
Hortensiastraat 12:33 12:48 13:03 13:18 13:33
Staringlaan 12:34 12:49 13:04 13:19 13:34
p341