Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 146

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Zuidplein 08:30 08:45 09:00 09:15 09:30
Zuidplein Perron G 08:32 08:47 09:02 09:17 09:32
Vaanweg 08:35 08:50 09:05 09:20 09:35
Hotel van der Valk 08:42 08:57 09:12 09:27 09:42
Goudenregenplantsoen 08:45 09:00 09:14 09:29 09:44
De Riederborgh 08:46 09:01 09:15 09:30 09:45
Rembrandtweg 08:47 09:02 09:16 09:31 09:46
Begoniastraat 08:48 09:03 09:17 09:32 09:47
Hortensiastraat 08:49 09:04 09:18 09:33 09:48
Staringlaan 08:50 09:05 09:19 09:34 09:49
p341