Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 146

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Zuidplein 18:02 18:16 18:31 18:46 19:01
Zuidplein Perron G 18:04 18:18 18:33 18:48 19:03
Vaanweg 18:07 18:21 18:36 18:51 19:06
Hotel van der Valk 18:14 18:28 18:43 18:58 19:13
Goudenregenplantsoen 18:17 18:31 18:46 19:01 19:15
De Riederborgh 18:18 18:32 18:47 19:02 19:16
Rembrandtweg 18:19 18:33 18:48 19:03 19:17
Begoniastraat 18:20 18:34 18:49 19:04 19:18
Hortensiastraat 18:21 18:35 18:50 19:05 19:19
Staringlaan 18:36 19:06
Vogelvliet 18:37 19:07
Paltrokmolen 18:38 19:08
Brasem 18:40 19:10
Sporthal Drievliet 18:41 19:11
't Zand 18:42 19:12
Spinozastraat 18:44 19:14
Staringlaan 18:22 18:51 19:20
p341