Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 146

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Zuidplein 21:30 22:00 22:30 23:00 23:30
Zuidplein Perron G 21:32 22:02 22:32 23:02 23:32
Vaanweg 21:35 22:05 22:35 23:05 23:35
Hotel van der Valk 21:42 22:12 22:42 23:12 23:42
Goudenregenplantsoen 21:44 22:14 22:44 23:14 23:44
De Riederborgh 21:45 22:15 22:45 23:15 23:45
Rembrandtweg 21:46 22:16 22:46 23:16 23:46
Begoniastraat 21:47 22:17 22:47 23:17 23:47
Hortensiastraat 21:48 22:18 22:48 23:18 23:48
Staringlaan 21:49 22:19 22:49 23:19 23:49
Staringlaan
Vogelvliet
Paltrokmolen
Brasem
Sporthal Drievliet
't Zand
Spinozastraat
p341