Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 146

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Zuidplein 06:59 07:29 07:59 08:29 08:45
Zuidplein Perron G 07:01 07:31 08:01 08:31 08:47
Vaanweg 07:04 07:34 08:04 08:34 08:50
Hotel van der Valk 07:11 07:41 08:11 08:41 08:57
Goudenregenplantsoen 07:14 07:44 08:14 08:44 09:00
De Riederborgh 07:15 07:45 08:15 08:45 09:01
Rembrandtweg 07:16 07:46 08:16 08:46 09:02
Begoniastraat 07:17 07:47 08:17 08:47 09:03
Hortensiastraat 07:18 07:48 08:18 08:48 09:04
Staringlaan 07:19 07:49 08:19 08:49 09:05
p341