Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 146

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Zuidplein 17:50 18:10 18:31 19:01 19:31
Zuidplein Perron G 17:52 18:12 18:33 19:03 19:33
Vaanweg 17:55 18:15 18:36 19:06 19:36
Hotel van der Valk 18:02 18:22 18:43 19:13 19:43
Goudenregenplantsoen 18:05 18:24 18:45 19:15 19:45
De Riederborgh 18:06 18:25 18:46 19:16 19:46
Rembrandtweg 18:07 18:26 18:47 19:17 19:47
Begoniastraat 18:08 18:27 18:48 19:18 19:48
Hortensiastraat 18:09 18:28 18:49 19:19 19:49
Staringlaan 18:10 18:29 18:50 19:20 19:50
p341