Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 146

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Zuidplein 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16
Zuidplein Perron G 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18
Vaanweg 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20
Hotel van der Valk 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28
Goudenregenplantsoen 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30
De Riederborgh 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31
Rembrandtweg 11:32 12:02 12:32 13:02 13:32
Begoniastraat 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33
Hortensiastraat 11:34 12:04 12:34 13:04 13:34
Staringlaan 11:34 12:04 12:34 13:04 13:34
Vogelvliet 11:36 12:06 12:36 13:06 13:36
Paltrokmolen 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37
Brasem 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39
Sporthal Drievliet 11:41 12:11 12:41 13:11 13:41
't Zand 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42
Spinozastraat 11:44 12:14 12:44 13:14 13:44

Lijnennetkaart Buslijn 146

p341