Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 146

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Zuidplein 07:13 07:43 08:13 08:43 09:16
Zuidplein Perron G 07:15 07:45 08:15 08:45 09:18
Vaanweg 07:18 07:48 08:18 08:48 09:20
Hotel van der Valk 07:25 07:55 08:25 08:55 09:28
Goudenregenplantsoen 07:28 07:58 08:28 08:58 09:30
De Riederborgh 07:29 07:59 08:29 08:59 09:31
Rembrandtweg 07:30 08:00 08:30 09:00 09:32
Begoniastraat 07:31 08:01 08:31 09:01 09:33
Hortensiastraat 07:32 08:02 08:32 09:02 09:34
Staringlaan 07:32 08:02 08:32 09:02 09:34
Vogelvliet 07:34 08:04 08:34 09:04 09:36
Paltrokmolen 07:35 08:05 08:35 09:05 09:37
Brasem 07:37 08:07 08:37 09:07 09:39
Sporthal Drievliet 07:39 08:09 08:39 09:09 09:41
't Zand 07:40 08:10 08:40 09:10 09:42
Spinozastraat 07:42 08:12 08:42 09:12 09:44

Lijnennetkaart Buslijn 146

p341