Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 146

Selecteer een vervoersmethode en lijn

  • Buslijn 144, 146 - Afsluiting bij de kruising Vlietlaan/Vondellaan. Lees meer >
Halte Vertrektijden
Zuidplein 09:31 10:00 10:30 11:00 11:30
Zuidplein Perron G 09:33 10:02 10:32 11:02 11:32
Vaanweg 09:36 10:05 10:35 11:05 11:35
Hotel van der Valk 09:43 10:12 10:42 11:12 11:42
Goudenregenplantsoen 09:45 10:14 10:44 11:15 11:45
De Riederborgh 09:46 10:15 10:45 11:16 11:46
Rembrandtweg 09:47 10:16 10:46 11:17 11:47
Begoniastraat 09:48 10:17 10:47 11:18 11:48
Hortensiastraat 09:49 10:18 10:48 11:19 11:49
Staringlaan 09:50 10:19 10:49 11:20 11:50

Buslijn 144, 146 - Afsluiting bij de kruising Vlietlaan/Vondellaan

Lijn Richting Van Tot  
146,144
Diverse richtingen

Afsluiting

27 april 2015
04:00
15 mei 2015
01:30
Meer info

I.v.m. een afsluiting bij de kruising Vlietlaan/Vondellaan rijdt bus 144 en 146 richting Zuidplein van 27 april tot 15 mei 1:30 uur een omleiding via Vlietlaan.

 

Vervallen haltes bus 144 en 146 richting Zuidplein:

- Spinozastraat

- 't Zand

 

Vervangende haltes bus 146 richting Zuidplein:

- Sporthal Drievliet a.d Vlietlaan

p341