Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 146

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Zuidplein 17:46 18:01 18:20 18:50 19:20
Zuidplein Perron G 17:48 18:03 18:22 18:52 19:22
Vaanweg 17:51 18:05 18:24 18:54 19:24
Hotel van der Valk 17:58 18:13 18:32 19:02 19:32
Goudenregenplantsoen 18:01 18:15 18:34 19:04 19:34
De Riederborgh 18:02 18:16 18:35 19:05 19:35
Rembrandtweg 18:03 18:17 18:36 19:06 19:36
Begoniastraat 18:04 18:18 18:37 19:07 19:37
Hortensiastraat 18:05 18:19 18:38 19:08 19:38
Staringlaan 18:05 18:19 18:38 19:08 19:38
Vogelvliet 18:07 18:21 18:40 19:10 19:40
Paltrokmolen 18:08 18:22 18:41 19:11 19:41
Brasem 18:10 18:24 18:43 19:13 19:43
Sporthal Drievliet 18:12 18:26 18:45 19:15 19:45
't Zand 18:13 18:27 18:46 19:16 19:46
Spinozastraat 18:15 18:29 18:48 19:18 19:48

Lijnennetkaart Buslijn 146

p341