Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 146

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Zuidplein 08:46 09:16 09:46 10:16 10:46
Zuidplein Perron G 08:48 09:18 09:48 10:18 10:48
Vaanweg 08:51 09:21 09:51 10:21 10:51
Hotel van der Valk 08:58 09:28 09:58 10:28 10:58
Goudenregenplantsoen 09:01 09:31 10:01 10:31 11:01
De Riederborgh 09:02 09:32 10:02 10:32 11:02
Rembrandtweg 09:03 09:33 10:03 10:33 11:03
Begoniastraat 09:04 09:34 10:04 10:34 11:04
Hortensiastraat 09:05 09:35 10:05 10:35 11:05
Staringlaan 09:05 09:35 10:05 10:35 11:05
Vogelvliet 09:07 09:37 10:07 10:37 11:07
Paltrokmolen 09:08 09:38 10:08 10:38 11:08
Brasem 09:10 09:40 10:10 10:40 11:10
Sporthal Drievliet 09:12 09:42 10:12 10:42 11:12
't Zand 09:13 09:43 10:13 10:43 11:13
Spinozastraat 09:15 09:45 10:15 10:45 11:15

Lijnennetkaart Buslijn 146

p341