Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 146

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Zuidplein 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16
Zuidplein Perron G 12:18 12:48 13:18 13:48 14:18
Vaanweg 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20
Hotel van der Valk 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28
Goudenregenplantsoen 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30
De Riederborgh 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31
Rembrandtweg 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32
Begoniastraat 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33
Hortensiastraat 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34
Staringlaan 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34
Vogelvliet 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36
Paltrokmolen 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37
Brasem 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39
Sporthal Drievliet 12:41 13:11 13:41 14:11 14:41
't Zand 12:42 13:12 13:42 14:12 14:42
Spinozastraat 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44
p341