Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 146

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Zuidplein 19:20 19:50
Zuidplein Perron G 19:22 19:52
Vaanweg 19:24 19:54
Hotel van der Valk 19:32 20:02
Goudenregenplantsoen 19:34 20:04
De Riederborgh 19:35 20:05
Rembrandtweg 19:36 20:06
Begoniastraat 19:37 20:07
Hortensiastraat 19:38 20:08
Staringlaan 19:38 20:08
Vogelvliet 19:40 20:10
Paltrokmolen 19:41 20:11
Brasem 19:43 20:13
Sporthal Drievliet 19:45 20:15
't Zand 19:46 20:16
Spinozastraat 19:48 20:18
p341