Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 146

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Zuidplein 22:31 23:01 23:31 00:01 00:31
Zuidplein Perron G 22:33 23:03 23:33 00:03 00:33
Vaanweg 22:36 23:06 23:36 00:06 00:36
Hotel van der Valk 22:43 23:13 23:43 00:13 00:43
Goudenregenplantsoen 22:45 23:15 23:45 00:15 00:45
De Riederborgh 22:46 23:16 23:46 00:16 00:46
Rembrandtweg 22:47 23:17 23:47 00:17 00:47
Begoniastraat 22:48 23:18 23:48 00:18 00:48
Hortensiastraat 22:49 23:19 23:49 00:19 00:49
Staringlaan 22:50 23:20 23:50
Staringlaan 00:20 00:50
Vogelvliet 00:21 00:51
Paltrokmolen 00:22 00:52
Brasem 00:24 00:54
Sporthal Drievliet 00:25 00:55
't Zand 00:26 00:56
Spinozastraat 00:28 00:58
p341