Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 146

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Zuidplein 16:29 16:44 16:59 17:14 17:29
Zuidplein Perron G 16:31 16:46 17:01 17:16 17:31
Vaanweg 16:34 16:49 17:04 17:19 17:34
Hotel van der Valk 16:41 16:56 17:11 17:26 17:41
Goudenregenplantsoen 16:44 16:59 17:14 17:29 17:44
De Riederborgh 16:45 17:00 17:15 17:30 17:45
Rembrandtweg 16:46 17:01 17:16 17:31 17:46
Begoniastraat 16:47 17:02 17:17 17:32 17:47
Hortensiastraat 16:48 17:03 17:18 17:33 17:48
Staringlaan 16:49 17:04 17:19 17:34 17:49
Staringlaan
Vogelvliet
Paltrokmolen
Brasem
Sporthal Drievliet
't Zand
Spinozastraat
p341