Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling buslijn 146

Selecteer een vervoersmethode en lijn

  • Buslijn 143, 145, 146, 244 - afsluiting bussluis op de Da Costalaan. Lees meer >
Halte Vertrektijden
Zuidplein 07:13 07:43 08:13 08:43 09:16
Zuidplein Perron G 07:15 07:45 08:15 08:45 09:18
Vaanweg 07:18 07:48 08:18 08:48 09:20
Hotel van der Valk 07:25 07:55 08:25 08:55 09:28
Goudenregenplantsoen 07:28 07:58 08:28 08:58 09:30
De Riederborgh 07:29 07:59 08:29 08:59 09:31
Rembrandtweg 07:30 08:00 08:30 09:00 09:32
Begoniastraat 07:31 08:01 08:31 09:01 09:33
Hortensiastraat 07:32 08:02 08:32 09:02 09:34
Staringlaan 07:32 08:02 08:32 09:02 09:34
Vogelvliet 07:34 08:04 08:34 09:04 09:36
Paltrokmolen 07:35 08:05 08:35 09:05 09:37
Brasem 07:37 08:07 08:37 09:07 09:39
Sporthal Drievliet 07:39 08:09 08:39 09:09 09:41
't Zand 07:40 08:10 08:40 09:10 09:42
Spinozastraat 07:42 08:12 08:42 09:12 09:44

Buslijn 143, 145, 146, 244 - afsluiting bussluis op de Da Costalaan

Lijn Richting Van Tot  
143,145,245,146
Diverse richtingen

Gewijzigde route en vervallen haltes

28 april 2014
05:00
30 april 2014
18:00
Meer info

I.v.m. een afsluiting bussluis op de Da Costalaan rijdt op de buslijnen 143, 145, 146 en 245 via Vogelvliet, Vlietlaan, Vondellaan eigen route.

 

Vervallen haltes bus 143, 145, 146 en 245 beide richtingen:

Vogelvliet

Staringvliet

 

Vervangende haltes bus 14, 145, 146 en 245 beide richtingen:

Vondellaan

Kruising Vogelvliet/ Koolmees

 

 

Lijnennetkaart Buslijn 146

p341